Сама с детето на почивка

  • 21 528
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Сама с детето на почивка...вече не ме е страх, направихме го вече два пъти  Simple Smile Sunglasses Party. Проблема вече е къде, не мога да реша. Давайте идеи , моля   Praynig Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Невероятно място за почивка с дете е Гранд хотел Варна,в Св Св Константин и Елена.Има безплатни забавления и детски кът за децата цял ден.Всичко ти е осигурено.Лекар също има за почиващите безплатно.Цените не са височки обаче.Но може да се хване някоя промоция

# 2
  • Мнения: 403
Аз тази година ще го направя за първи път  Mr. Green Последните 3 лета с нас ходеше моя прителка, обаче сега каза, че вече и е скучно с нас и така...тръгваме сами  Joy кк. Слънчев ден е хубаво място за деца...от както се е родила малката само там съм ходила  Peace Но тази година сменям...сами и в Поморие...дано да не се разочароваме  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 56
Зависи колко голямо ти е детето. Аз с моя син си ходя навсякъде сама откакто се е родил. Не ми е проблем. За първи път го заведох на море когато беше на 2 г. и бяхме сами в Равда, а после последваха Несебър, Поморие, Варна, Балчик ... Да си призная никога не съм го водила в реномирани хотели. Ние посещаваме частни квартири или малки семейни хотелчета.

# 4
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 765
И ние ще сме така това лято, но така или иначе няма да е нещо ново за нас Simple Smile проблем ми е, че всички готини оферти важат за двойна стая  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 937
Здравейте, ако някой е в началото на юли на св. константин и елена нека ми пише!

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Последно с едцата ходихме тук http://www.serenity-bay-bg.com/ . Бях скептично настроена за мястото, но чух добри отзиви за детската анимация. Наистина изкарахме страхотно, адмирации на аниматорите /и детските и тези за възрастни/, забавлявахме се невероятно. И самият хотел не е никак лош.  Peace

# 7
  • Мнения: 217
Аз за пръв път го направих, признавам си, с големи резерви.  Изкарахме страхотно с дребните, макар че много се притеснявах дали ще се справя преди да тръгнем.  Бяхме в Черноморец - all inclusive. Много спокойно, тип "соц" селце, много подходящо за такива като нас и отрочетата.  Ако още търсиш, пиши ми на лични да ти пратя хотела.  Поздрави и късмет.

# 8
  • Мнения: 1 572
Ходих миналата година само с дъщеря ми, тогава на 5г6м. Много спокойно си изкарахме. Даже не взех колата, а отидохме с автобус. С малкия не бих се навила сама.

# 9
  • Мнения: 609
Като бяхме малки,мама самичка ни водеше на море всяка година.Водеше ни в Синеморец и много приятно си изкарвахме със сестрата.Успех.

# 10
  • Мнения: 5 513
Св.Св. Константин и Елена.Хотелите са на брега на морето.Басейните също.Басейните са и на сянка и на слънце.Има детски площадки да басейните.Аниматори.Доволна съм.Само не съм много доволна от обстановката извън хотела.Т.е. от център или както и там да го наричат.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 626
Невероятна почивка в чужбина с дете на 1 годинка беше 2011 година в Рим Остиа - хотел Остиа антика. Беще жестоко въпреки, че изгубиха куфара на детето с всички млека и детски дрешки в него ! Оттогава разделям багажа - малко мои дрехи в неговото куфарче и малко негови в моя ! Така ако изгубят някой от двата в другия има и за двамата. Или взимам малкия детски като ръчен багаж. И смело към ваканцията ! Страхотно е !!!!

# 12
  • Мнения: 15
Казват,че трябва да се изправим срещу страховете си,за да ги преборим.Ако някой преди година ми беше казал,че ще ходя сама с детето на море,щях здраво да му се изсмея.Само ,че времето ни играе номера и ето вчера се върнах от най-хубавата почивка в живота ми.Сама с детето /5 год/ една седмица в Сол Луна Бей Ризорт - Обзор.Препоръчвам горещо хотела-страхотна природа,аквапарк,разнообразна храна и невероятна анимация за малчуганите.

# 13
  • Мнения: 33
И аз утре заминавам за първи път с децата, без мъж на почивка в Анталия. Вярвам, че всичко ще мине добре и ще си изкараме хубаво. Трябва да свиквам, че вече ще е така всяка година.

# 14
  • Мнения: 669
Бях сама на море с децата на 3 и на 6 г - 9 дни. С обществен транспорт при това!
Не беше толкова страшно, колкото всички искаха да ми внушат. Децата си изкараха супер, на мен ми беше малко напрегнато... може би заради внушенията, че това е ужасно трудно начинание и съм луда да го направя.
Следващият път ще съм много по-спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт