Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 26

  • 42 121
  • 755
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 674
Старата тема

Възможно ли е от болки в зъба да усещам нещо като бучка в гърлото от същата страна ?
Миналата седмица писах тук че имах адски болки в един зъб,драмата с него продължава и до днес ,болки в зъба ,промивки ,но усещам от същата страна долу в гърлото се едно нещо забито имам .
Мажа с мед и сода ,ходих на лекар казаха че гърлото е спокойно ,няма подуто и т.н

# 1
  • Мнения: 11 770
mimenceto123 няма да навреди на бебето, не мисли сега такива работи  Peace

# 2
  • Мнения: 1 421
mimenceto123 Мен от един зъб ме боля и сливицата и ухото от същата страна  Peace Така, че е зъбче.Дано скоро да се оправиш Hug

# 3
  • варна
  • Мнения: 1 227
Благодаря ви за съветите момичета  Hug
Сварих си лайка почвам гъргарите и дано мине ,че на никой не го пожелавам  Peace

# 4
  • Мнения: 759
Пробвай жабурене със Сандрин.

# 5
  • Смолян
  • Мнения: 214
Запис, да ви следя  Peace
Леле, от зъби най-много се пати. Лекувайте ги навреме, че после става страшно  Sick

# 6
  • Мнения: 30 865
Пробвай жабурене със Сандрин.
Много помага. Peace

# 7
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 194
Мименцето,дано отшуми болката бързо.
Изключваш ли възможноста да е вирус някакъв в момента и от това да са болките в гърлото?

# 8
  • Мнения: 1 421
Момичета, имам ужасно главоболие днес  ooooh! Вече се чудя какво да правя...Нямам и апарат за кръвно на работа, че да го видя как е #2gunfire

# 9
  • София !
  • Мнения: 1 240
Момичета, имам ужасно главоболие днес  ooooh! Вече се чудя какво да правя...Нямам и апарат за кръвно на работа, че да го видя как е #2gunfire

Отиди в някоя аптека, там ще ти го измерят .
Дано всичко е, наред !!!

# 10
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 230
Благодаря ви за съветите момичета  Hug
Сварих си лайка почвам гъргарите и дано мине ,че на никой не го пожелавам  Peace

А какъв е проблема да отидеш на зъболекар?

# 11
  • Мнения: 11 770
teddynm прочете ли назад? Момичето ходи на зъболекар и лекува зъб, говорим за друга болка в гърлото.

# 12
  • Мнения: 30 865
Момичета, имам ужасно главоболие днес  ooooh! Вече се чудя какво да правя...Нямам и апарат за кръвно на работа, че да го видя как е #2gunfire
Яж лимони и си направи масажи на челото. Hug

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 227
Вчера ходих на наеотложен кабинет да ми видят гърлото ,доктора каза че  е спокойно и няма подуто ,не е червено .
А и болката не е постоянна ,не е като преглъщам ами сякаш нещо ми пречи от време на време само от лявата страна долу където е и зъба (последен кътник)
Затова изключвам вирус засега поне .

# 14
  • София
  • Мнения: 39 674
mimenceto123, направи консултация с УНГ.
Преди години ми казаха, че имам невралгия. Помага ми единствено неуробекс. Не съм запозната за приема му по време на бременност и кърмене.

Общи условия

Активация на акаунт