На кръстопът съм...

  • 8 956
  • 23
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 466
Каквото и да става и двамата ще сте наранени.
Той, защото е изоставен и сигурно трудно ще преодолее тази раздяла.
Ти, защото ще се чувстваш виновна, че той страда.
Но по-добре сега, отколкото да продължаваш да го залъгваш.
Той не усеща ли, че става нещо? Не разбира ли, че нещата между вас са се променили?
Няма как да не те е питал поне един път, какво става?
Щом ти си даваш сметка, че той не е човекът за теб, че не го обичаш вече, не правите планове за бъдещето, значи няма смисъл от тази връзка.
Ще е трудно, но не виждам смисъл от взаимно залъгване и отлагане във времето.
Късмет и дано вземеш правилното решение Simple Smile

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
А как би живяла още толкова без желание за каквито и да било ласки с този човек?
А случайно ако стане и бебето, тогава какво, ще търпиш още колко?
Вземай мерки, докато е време.Казваш му, че чувствата ти не са като преди, по-скоро са станали приятелски и че не гледаш на него като партньор в любовта, а като на съжителстващи заедно просто.Кажи си истината.

# 32
  • Мнения: 112
Трудно ми е да го оставя, защото знам, че много ще страда. Опитвала съм се няколко пъти, но като го видя колко го боли и от съжаление решавам да наказвам себе си отново и отново. Няма лесна раздяла, знам, но не искам аз да съм причината за неговата болка. Да, той вижда и усеща, че не го обичам вече, това едва ли някой, дори и да иска може да го скрие, но е готов да получава, дори и минималното, само и само да е с мен. А аз до сега търпях, само за да не го нараня. Казвала съм му и без да ме пита, че вече нищо не е същото, липсата на интимна близост, също говори сама по себе си, че нещата не са както трябва, но той предпочита по този начин с мен, отколкото без мен. Това мазохизъм ли е, вманиаченост ли е...само той си знае...  ooooh!

# 33
  • Мнения: 2 466
Защо си мислиш, че сега след като знае, че вече нищо не е същото, страда по малко?
Според мен това да го заблуждаваш, че връзката ви не е приключила, като на практика от твоя страна е, не е решението. Просто отлагаш действията в бъдещето. Но дали тогава ще е по-лесно?
Не мисля! Нито за теб, нито за него.

# 34
  • Мнения: 46 492
По-добре да го боли сега за известно време, отколкото да удължавате агонията с години. А ако се появят и деца, тогава още повече ще го боли, защото ще се раздели и с тях и ще ги вижда от време на време.
В крайна сметка гледай и себе си, бъди малко егоист, теб не те ли боли да си с него? И за негово, и за твое добро е най-коректно да прекратите тази игра.
Да не говорим пък и колко сте млади. Ще срещнете подходящата половинка и ще се чудите защо сте се мъчили толкова време.

# 35
  • Мнения: 6 892
Това ми напомня на моя почти бивш съпруг. Аз му казвам, че не го обичам, ама той не, върни се, аз ще съм щастлив Crazy

# 36
  • Мнения: 101
Щом нямаш тръпка към него,по-доброто решение е да се разделите.Преди мен са казали,а и аз подкрепям това,че любовта не е до време,просто се променя.Недей да се чувстваш виновна,че ти не изпитваш същите чувства.Не бъди с някой,от чувство за вина.Съобразявай се с твоите чувства и търси това което ще те прави щастлива!

# 37
  • Мнения: 101
И още нещо,виждам,че ти се тревожиш много как ще преживее раздялата,но той не се тревожи ти как би живяла без любов.Стига си мислила толкова.Отдалечи се от него и го остави да изживее болката си.

# 38
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Без любов се живее по-трудно, права е Белинда. Щом сега нямаш чувства как си представяш живота с него в следващите 5-10-15 години ...

Според мен просто се е вкопчил в теб и не иска да те пусне  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт