Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

sofia

Мили мами искам да ви питам какви сокчета давате на вашите бебта и сами ли ги изстисквате или готови и от какви плодове са най подходящи за почти 5месечно бебе newsm12 newsm12
Цитирай

София

Давам и домашно приготвени ,и готови. Приготвям от ябълка и круша, а готови давам на Хип.
Цитирай

София

Аз сама си ги изтисквах, но Боби, така и не ги хареса. Само сок от моркови пиеше. За това, някъде към 6-и месец започнах да му стържа ябълки и круши на рендето и му давах с лъжичка - така много ги яде и до сега.
Цитирай

пред компютъра

Ако пуснеш търсачка ще намериш и други подобни теми.

Най-полезни са прясно приготвените домашни сокчета. За вашата възраст от ябълка или ябълка и морков. Дъщеря ми ги пиеше, но синът не винаги ги искаше и за това се отказах да му правя и давах готови - ХИП и ГЕРБЕР.
На дъщеря ми съм давала настъргана ябълка и смачкан банан на 6 навършени месеца /но синът ми и тях не искаше/.
Цитирай

на върха

Не давам сокчета Very Happy На голямата дъщеря съм давала, но само домашни. Не съм голям фен на купешките. Сега с малкото мисля да пропуснем този момент поне до 7-ми месец.
Цитирай

София

За 5 месечно бебе изстискани пресни сокове.Така пиеше тогава.Рядко съм му взимала от тези на Ганчев.Като стана на 7-8 мес. минахме на готови сокове.Сега вече пие дажи и от тези като за нас големите
Цитирай

UK, Harlow/София

ThinkingКакво е това "търсачка" Thinking
 Давам и давах прясно изцедени.В много редки случаи съм купувала на Хип и Семпер.
Цитирай

Белгия/София

В купените сокчета и пюрета (плодови) няма витамини,защото при термичната обработка заминават...(добавят ги допълнително) Та аз гласувам за пресните сокчета,а за вашата възраст - ябълка,круша и морков,ама последното не заедно с плодовете (според мен). Ние сме големи фенове на крушата,но аз пасирам целия плод и давам всичко,с или без бисквита (безглутенова).
Цитирай

София

Аз съм от мързеливите и давах готови на Кинела.
Цитирай

пред компютъра

newsm53Под търсачка съм имала предвид опцията за търсене на теми естествено.
Цитирай

Русе

Аз до сега не съм давала готови.Като беше по-малък изцеждах през марля от ябълка и морков.А сега в сокоизтисквачката-стават като нектар,гъсти,но разширих дупката на шишето и си ги изпива с удоволствие Laughing
Цитирай

UK, Harlow/София

Wink
Цитирай
Аз тогава давах на Татяна,нали,ябълков сок,прясно изцеден.
Нанси не го пиеше,но Хип ги обжаваше.
Цитирай

РусЙе

Като за вашата възраст - ябълка, морков или круша. Хубаво е прясно изцедения сок да се даде до 30 мин след изцеждането.
Цитирай

София

Wink

А за "Най-често обсъжданите теми във форума"-закована на първа страница-да сте чували напоследък Laughing
Там пък има цял раздел за соковете с линкове колкото си искаш.  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора