Спининг във Варна?

  • 3 475
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, ходи ли някоя от вас на спининг? Прочетох интересни неща за това  и ми се иска да започна да ходя. Надявам се, че ще получа информация от вас! Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 289
Хайде, момичета, никоя ли няма информация за Варна? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 622

 Кой ти ходи на такива работи във Варна.. Цяло лято има голяма Морска градина и там можеш да си караш колкото си искаш колело. МОже да не е дно към едно, но нали идеята е същата?  Wink

# 3
  • Варна
  • Мнения: 289
Ей, Бубе, за съжаление нямам колело, но пък ми се иска до лятото да вляза в по-добра форма и точно за това попитах за спининга.......вероятно нямаш инфо по въпроса, мерси все пак за съвета Wink

# 4
  • Мнения: 3 010
Ако искаш обясни все пак на простосмъртните какво е това спининг  Crossing Arms

# 5
  • Варна
  • Мнения: 289
Е хайде сега, толкова теми има разисквани тук, не е нещо, което аз съм открила ooooh!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78635.0

http://www.standartnews.com/archive/2005/07/02/supplement/s4483_10.htm

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък те каня на йога всеки съботен ден в Палах или в Черно море от 13 00ч. Всъщност всички каня, но никой не идва с мен.  Flutter Час и половина разтегливи упражнения, много добре се отразява за стягане на фигурата. За жалост през седмицата не ходя, само вкъщи гимнастирам, но и туй е нещо. Хайде с мен?

# 7
  • Мнения: 5 622

 Краставце... с мъжа ми преди ходихме на йога, ама в училище Йовков. Заниманията ги водеше един мъж, много готин тип! Ако не се лъжа, в Палах център заниманията ги води Теди, а с нея сме се засичали при този , за който ти казах. Дефакто тя се учи от него  Wink В Йовков заниманията бяха всяка събота и неделя от 8 часа във физкултурния салон. Но това преди 3 години! От тогава не сме ходили....Иначе се бяхме много запалили и книга имаме, но воля май нямаме...много сме инертни и не можем да се организираме.Това основно ни е проблема. А при този учител, естествено цената на посещение беше по-ниска от колкото в залата на ТИМ/Палах Център (нали  е една и съща зала..)

За съжаление му забравих името на тоя човек, но той беше много умерен в изискванията си и не изпадаше в крайности. Според него, всяка крайност не е препоръчителна.Във всяко нещо, в йогата също.... Иначе след упражненията, имаше и теоретична част,защото йогата не е само упражнения за тялто, а и духовно възспитание. Общо взето беше много интересно и съжалявам, че съм толкова неорганизирана и не можем да ходим пак!  Confused

# 8
Аз съм навита да ходя на йога.Имам нужда от стягане.А колко струва в Палаха?Само в събота ли има а в неделя?С какво облекло ходиш?

# 9
  • Мнения: 5 622
 С някаква долница и тениска, или спортно потниче. БОС се ходи на йога. Трябва ти също някакво килимче.

Така ходихме ние  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз пък те каня на йога всеки съботен ден в Палах или в Черно море от 13 00ч. Всъщност всички каня, но никой не идва с мен.  Flutter Час и половина разтегливи упражнения, много добре се отразява за стягане на фигурата. За жалост през седмицата не ходя, само вкъщи гимнастирам, но и туй е нещо. Хайде с мен?

Благодаря ти за поканата(мисля, че беше отправена към мен Sunglasses) но не ми трябва само стягане, а и сваляне на килца, които не са много малко CryЗа това исках нещо с много изпотяване.... newsm78

# 11
  • Мнения: 182
Това за спининга е супер.Сега не мога да ходя,но като родя живот и здраве ще се ориентирам и аз.А къде всъщност има такива тренировки та ка и не разбрах?Haliotis пита момичето,но някой извъртя темата в йога.Говорим за СПИНИНГ.

# 12
  • Мнения: 5 622
....Говорим за СПИНИНГ.

Така ли?  Thinking Стига бе! Сериозно ли?  Crazy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз за тренировки по спининг не съм чувала в нашето село.
За йогата - потник и долнище, по боси крака, в залата на х-л Черно море е 3 лв посещението, включва лично шкафче и баня, залата не е от най луксозните, в Палах било по-хубаво, но не съм бил там още. Тази йога, гдето аз ходя е фетбърнинг йога и съчетана с някакъв диетизъм дава стягащ и отслабващ резултат. Някоъ упражнения се повтарят повечко, за разлика от другата йога, която била за релакс и успокоение (такава не съм посещавала), статични упражнения, много подходащи за бременни например. Настоящата йога е просто комплекс от бавно извършващи се упражнения за цялото тяло, много по-предпочитано от мен, околкото някоъ дива хайробика или тае-бо, от което ще получа удар на третия подскок. Това ми е гимнастиката, токова мога. Затуй отправих покана, който пожелае да дойде веднъж поне да види що е то.
Толкоз. Wink

# 14
  • Мнения: 5 622

 Да и аз немога да поскачам.ОСтавам без дъх.Чувствам се ужасно! И за мен по-подходящи са статичните спортове, каквито са йогата и фитнеса.И двете съм ги практикувала. Сега ме мързи  Tired

Общи условия

Активация на акаунт