Имате ли своя тоалетка вкъщи?

  • 62 374
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Моята тоалетка е на няколко места.

 Основната е тази, но имам козметика в кутии и козмет. принадлежности в двата дрешника в коридора пред спалнята, както и бяла козметика и аксесоари, балсами и масла в шкафа в нашата баня и в нощното ми шкафче.

 Общо взето засега само съм ги сложила в стаите, защото доскоро бяхме в ремонти, но организацията в пространството и наредбата в кутии тепърва предстои.

Скрит текст:





















Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 23:12 от Анонимен

# 121
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
браво, Контеса  Peace  bouquet
стилно, красиво, чисто и подредено. Поздравления!

# 122
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте търся и аз тоалетка
Спряла съм се на две
Ще кача линкове по късно

# 123
  • Мнения: 46 508
След тотално разместване вкъщи се оказах с такива 2 скринчета в спалнята Simple Smile
Едното чекмедже си го приспособих с разделители за козметика + на плота отгоре, идеално се получи, като се стопли само ще го боядисам в бяло  Peace
В детската дъщеря ми също си държи козметиката в такова, отгоре един плетен кош с учебници.
Тези скринчета се оказаха много удобни. За цената да не говорим  Heart Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз трябва да си взема някаква мастолна ретро лампа за тоалетката, че си я ползвам и като бюро. И като маса за гладене с една мини дъска от Лидл.

# 125
  • Мнения: 2 502
Имам си голяма и комфортна тоалетка, в която не само гримове, ами и бижута си държа. Обаче ми настръхват косите какво ще стане след 2-3 месеца, когато малкото терминаторче от женски пол проходи и започне да ми бърка навсякъде. Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 081
За жалост нямам, няма и как да се осъществи. Имам скрин, върху който стои едно средно огледало, едно сандъче подарено от ММ, за гримовете, един органайзер, в който стоят четки и гребени. В едното от чекмеджетата на скрина имам дамски принадлежности, ластици за коса, сешоар, преса, шноли и други джунджурии. Бялата козметика стои в нощния ми шкаф, който се намира непосредствено до скрина. За стол няма място. Имам малка сгъваема табуретка, която я слагам когато си правя по сложна прическа.  Laughing

# 127
  • Мнения: 1 483
Имам тоалетка, която за съжаление често се превръща и в работно място, когато сложа лаптопа отгоре.  Crazy Малка е и няма шанс да ми побере всичката козметика, та затова съм напълнила и шкафовете в банята.

# 128
  • София
  • Мнения: 335
Аз си направих импровозирана тоалетка върху скрина. Сложих голямо огледало над него, а отгоре разни органайзери за гримове и поставки за бижута. До скоро върху този скрин стоеше само една ваза с цветя и някой друг сувенир. Сега е напълно функционална отвсякъде  мебе Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1 519
От много време насам искам да имам собствена тоалетка. Нощното ми шкафче е набутано до краен предел с гримове,кремове,аксесоари и пяни/кремове за коса и т.н.
Онзи ден извиках майстор да вземе мерки и си поръчах най-накрая. Heart Eyes
Ще бъде по подобие на икейските,понеже виждам,че те събират най-много неща. Whistling Flutter

# 130
  • Мнения: 3 675
Когато човек няма място или в момента не желае да инвестира пари в тоалетка скринът е едно много добро решение. При него единственият проблем е, че човек не може да седне и трябва да стои прав, но един скрин може да побере наистина голямо количество козметика.
Аз имах проблем с място, но накрая си купих малка тоалетка от икея и много и се радвам.  Heart Eyes Моята тоалетка не може да побере всичките ми боклуци, но побира гримовете и кремовете, които използвам всеки ден.
Голямо удоволствие е да имаш тоалетка и да можеш да се гримираш на спокойствие без да се налага да държиш огледалце в ръка или да търчиш по сто пъти до огледалото в банята или някое друго огледало и да разнасяш козметиката си от едно място до друго  Crazy

# 131
  • Мнения: 1 519
Много обичам да се гримирам,но признавам си ,че не бях се замисляла за тоалетка.
С времето обаче нямаше къде да събирам гримовете и се замислих за нещо такова . След като прочетох тази тема,реших че задължително трябва да имам!
Вече е реалност и с гордост ви я представям  bowuu


# 132
  • Мнения: X
Имам тоалетка, която за съжаление често се превръща и в работно място, когато сложа лаптопа отгоре. 
Бюро, съгласувано с огледало = тоалетка.
Вече не ми върши "работа' огледалото (голямо) към тази "тоалетка" за гримиране.
(с очила съм, коригиращи образ)

# 133
  • Мнения: 3 675
Мадлеен, честито! Много е красива  Heart Eyes

# 134
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Браво, Мадлен!
Точно такава ми харесва на мен!
Страхотна е!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт