Имате ли своя тоалетка вкъщи?

  • 62 375
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
L'Agent, не разбрах идеята на тези снимки.

защото си разглеждала целия албум Simple Smile

Просто си показва тоалетката. Нещо като скрин идва, но тя го е приспособила за тоалетка и си й върши чудесна работа Simple Smile

Агент, харесва ми  Peace

# 16
  • Мнения: 39
За щастие си имам...за нещастие - използвам я само като й чистя праха  Sad

# 17
  • Мнения: X
Нямам за жалост, но много бих искала. Още като малка си мечтаех как ще имам място, където сутрин да седна и да си оправя прическата, да си нанеса грима, а съответно вечерта да го изтрия. Детска му работа. Сега всичко е събрано в три чекмеджета (малки) и се гримирам където ми падне. Подпирам огледалцето и хайдеееее....

# 18
  • Мнения: 13
    Здравейте,момичета! Бих искала да попитам откъде мога да си закупя огледало,като на първата снимка на първия пост?
     Иначе,по темата,имам си тоалетка,но ще е супер,ако ѝ сложа такова огледало с лампички Simple Smile

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Имам, но много рядко я използвам. Гримовете и кремовете ги държа в някое шкафче, за да не ми събират прах /някой не ги използвам много често, като четки и прочие../. И аз хващам огледалото и на диванчето  Crazy Така ми е по-удобно.

# 20
  • Мнения: 148
Имам тоалетка и си я ползвам с кеф Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам, разбира се. Изненадана съм от многото отговори "нямам". Честно, мислех, че всички си имат. Аз спалня без дамска тоалетка поне не съм виждала. Аз имам, мама има, свекърва ми има, всичките ми приятелки, дори тези, които не се гримират, си имат. То си е мебел за спалня Rolling Eyes Недоумявам къде бих си сложила нещата, ако нямах тоалетка.

# 22
  • Мнения: 593
Имам, но най-често е затрупана с играчки.  Laughing

Аз се мажа с разни кремове, но много рядко ползвам декоративна козметика.

# 23
  • Мнения: 344
Не, вече нямам. До скоро имах, и я изхвърлих, защото гримовете вътре не бяха подредени, а и не я използвах по предназначение. Само ѝ бършех прахта, и се чудех къде да преместя парфюмите докато я почистя. Сега си държа козметиката във висок шкаф в коридора, и се гримирам на холната маса, докато си пия сутрешното кафе. Удобно ми е, и не съжалявам, че се освободих от ненужната ми мебел.

# 24
  • тук и там
  • Мнения: 11 526
Имам си свое кътче,където да се гримирам-но не е в спалнята,нито пък имам тоалетка.Някой беше писал,че не е виждал спалня без дамска тоалетка-аз пък,от доста време не съм виждала такава със...

# 25
  • София
  • Мнения: 23 081
аз пък,от доста време не съм виждала такава със...
Аз също. И честно казано посмъртно не бих си развалила спалнята с нещо подобно. Не ми е по вкуса.
Та нямам тоалетка, но си имам място за гримовете и най-вече за лаковете, но е в друга стая, не в спалнята.

# 26
  • Мнения: 143
 Ето я и моята тоалетка.Тази масичка ни я подариха на сватбата и понеже не й намерих място се вписа идеално в спалнята и зае тази функция. Simple Smile
http://arilche.snimka.bg/other/snimki.823925

# 27
  • София
  • Мнения: 757
Масичката е уникална! Страхотно си се справила smile3501

# 28
  • София
  • Мнения: 6 268
Ето я и моята тоалетка.Тази масичка ни я подариха на сватбата и понеже не й намерих място се вписа идеално в спалнята и зае тази функция. Simple Smile
http://arilche.snimka.bg/other/snimki.823925

Много готина масичка. Но за мен е малка в ролята си на тоалетка. Аз бих си я сложила като помощна маса до един хубав стол за четене. Ех, мечти  Rolling Eyes

# 29
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ето я и моята тоалетка.Тази масичка ни я подариха на сватбата и понеже не й намерих място се вписа идеално в спалнята и зае тази функция. Simple Smile
http://arilche.snimka.bg/other/snimki.823925

ааааааааааа
масата е супер идейна  Peace
бравоСТ и на тия, дето са ви я подарили   bouquet Умници Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт