знаете ли от къде да си купя детско столче за колело

  • 1 767
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
много oбичам да карам колело но немога да намеря седалка за малкия ми син (на година и положина). някои знае ли нешто по въпроса. виждала пласмасови столчета с каишки и за краката но не мога да намеря да си купя. ще съм благодарна ако можете да ме насочите.

# 1
  • Мнения: 77
в магазините на ТСМ ги има

# 2
  • Мнения: 510
много oбичам да карам колело но немога да намеря седалка за малкия ми син (на година и положина). някои знае ли нешто по въпроса. виждала пласмасови столчета с каишки и за краката но не мога да намеря да си купя. ще съм благодарна ако можете да ме насочите.
За да допълня казаното от ДесиМ ,миналата седмица гледах такова в магазина на ТСМ до Музикалния театър.

# 3
  • Мнения: 1 493
Лятото имаше в PRAKTIKER , но скоро не съм ходила.

# 4
  • Мнения: X
Вмагазините за велосипеди-поне на няколко места съм виждала,а има и в ТСМ.

# 5
  • Мнения: 2 171
В склада на ТСМ в Младост 2 имаше преди 2 дни.

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
В склада на ТСМ в Младост 2 имаше преди 2 дни.
и беше му 18-25лв! изглежда ми доста добро...ма нищо не разбирам от колела
пусни търсачката и ще откриеш всички данни за склада - обади им се и ги питай дали е там - даже може да ги помолиш да ти го запазят ако си решиля че го искаш

# 7
  • Мнения: 341
Нашето столче го купихме от магазин за велосипеди. Ако си от София, магазина е под един висок блок на завоя от "Цариградско шосе" към комплексите "Младост", от към задната страна. Нашето столче се води до 15 кг. и се монтира пред твоята седалка (трябва, разбира се, рамката на твоето колело да позволява това, т.е. да е хоризонтална, тип бегач; ако не е, можеш да го монтираш отзад, но когато детето е малко, е за предпочитане да седи пред теб). Има колани през раменцата и между крачетата, както и през глезенчетата на детето. Този сезон ще трябва да купуваме по-голямо, което вече е за отзад. Но пак по магазините за велосипеди сме ги гледали. В ТСМ тогава, когато търсихме това, малкото, нямаше, така че не ги знам какви са. Исках да "плесна" една снимка, ама нали съм новобранец във форума, не сванах как да го направя (за снимка от хард-диска става въпрос, не от сайт), та затова без снимка.

# 8
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Мъжът ми онзи ден купи от ТСМ в Младост за 12.50 на промоция. Изглежда добре и е до 22 кг. Закача се отзад над багажника.
А иначе съм виждала и в Практикер, но беше преди година и по спомен струваше към 100 лв.

# 9
  • Мнения: 35 891
на Люлинския Кооппазар в ТСМ-а имаше преди 2-3 дни, цената не я погледнах

# 10
  • София
  • Мнения: 39 715
В повечето магазини за велосипеди се продават такива седалки. Ако нямат в наличност, могат да поръчат по каталог. Като цените варират.
Моята седалка я купих точно от такъв магазин на "Ломско шосе" в Надежда. Но е 45лв.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ТСМ - ПРОМОЦИЯ!!!!!!! 13лв

# 12
# 13
  • Мнения: 47
Вчера купих страхотна детска седалка-столче за велосипед на възрастен. Има 4 позиции на седалката и 3 на облегалката. Поставките за крачетата също могат да се регулират. Взех го от магазин ТСМ (не от склада) в Хаджи Димитър за 30лв.
Вярно, че не е обявената от другите мами промоция от 13лв, но седалката е много изпипана и си заслужава парите. По магазините за велокипеди и в Практикер има, но са на цени от 50 до 80лв.
Пожелавам ви усмихната пролет

# 14
  • Мнения: 1 059
И в нашия ТСМ го има но не обърнах внимание колко струва

# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 660
Нашето столче го купихме от магазин за велосипеди. Ако си от София, магазина е под един висок блок на завоя от "Цариградско шосе" към комплексите "Младост", от към задната страна.

Младост 1 , Бл. 1А , Магазин " Веломания "

Общи условия

Активация на акаунт