Споделени мнения за лекар- гинеколог в Русе тема 4

  • 125 565
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 622
Нищо не разбрах сега.....правят ли, не правят ли в Щерев-Русе асистирана репродукция......ако правят какво им пречи на споделят резултатите, ако ли не правят все още, що по-рано ни съобщиха че правят......ей голяма реклама пада тука май Mr. Green

Явно не сте ме разбрали  Simple Smile . Разбира се, че в Щерев Русе се прави асистирана репродукция и който действително се интересува от това, може да прочете в сайта и ФБ страницата на клиниката. Предстои да се сключи договор с Центъра за асистирана репродукция, което е съвсем различно нещо, а именно - това е Центърът, който отпуска до 5000 лв от държавния бюджет на двойките, имащи показания и нуждаещи се от ин витро.
Относно статистиката и успеваемостта както казах по-горе - тези отчети се правят веднъж годишно, за изминалата календарна година. С удоволствие ще дам линк към сайта на клиниката в началото на февруари, когато клиниката се отчете пред Изпълнителната агенция по трансплантации и, дай Боже, Центъра за асистирана репродукция.

И още нещо - целта ми не е да правя реклама, а да информирам!

# 136
  • Мнения: 787
М,дааа и с твърдението,че най-добрите специалисти гинеколози са в Атина..... Joy

С интерес бих разгледала онлайн страницата на такава клиника и отчета ѝ за дейности относно репродуктивни проблеми,постижения,резултати... Flutter
Тъй де,като ще хвалим поне информация да имаме...





Да, много добри са! Изключителни! От първия опит -тризнаци!!!! Дано и в Русе станат толкова добри, но УВИ!

# 137
  • Мнения: 2 352
Еххх, тънка ми се види границата между информацията и рекламацията....
упс, извинетИ, рекламата

# 138
  • Мнения: 4 841
Предлагам да не разводняваме темата с молби pavlo_deni да спре да плюе лекарите....Оставете я, защото така става още по-зле  Rolling Eyes


 Peace


Margaritka  Hug

Дори и на един човек да се успее да помогне, това е винаги повече от нищо! Естествено целта е да се помогне на максимално много хора  Praynig Другото няма значение.

# 139
  • Мнения: 1 622
Дори и на един човек да се успее да помогне, това е винаги повече от нищо! Естествено целта е да се помогне на максимално много хора  Praynig Другото няма значение.

Искам да ви разкажа нещо по този повод. Имам много приятелки по съдба, т.е. такива с достатъчно инсеминации и ин витро зад гърба си. Веднъж една от тях каза следното; "Какво ме интересува % успеваемост, който декларира една клиника? За успелите там тя е 100%, за тези, които не са забременяли - 0%..." И колко е права...!  Hug

# 140
  • Мнения: 42
Здравейте, искам да споделя с вас моето мнение и история свързана с Д-р Христова "Ако мога да я нарека изобщо доктор". Преди 1 месец реших да отида на гинеколог заради нередовен менструация  и понеже съм ходила при доста гинеколози от Русе и никога не ми помагаха реших да отида при Христова. След прегледа при нея се оказа, че имам киста 6,5 см и се налага оперативно лечение, каза ми, че нямало как да се махне с хапчета и се налага спешна операция. Искаше да и се обадя вечерта за да ми запише час за другия ден за коремна операция. Така и не и звъннах защото бях страшно уплашена понеже съм на не навършени 18г и разбрах за по леката операция т.н"лапароскопия която прави Д-р БОЙЧЕВ". Много пъти бях чувала за тях и  реших да се обадя и да си запиша час при тях, за жалост имаха чак след 1 месец свободен, но реших да рискувам и да изчакам. Така де часа ми беше за 21.08. След тежкия 1 месец чакане при прегледа се установи, че нямам никаква киста и всичко е наред с мен. Страшно съм доволна от Д-р БОГОМИЛ БОЙЧЕВ страхотен човек и лекар- препоръчвам го. А колкото до Христова като се върнах при нея за да и покажа снимката и и казах, какво са ми казали тя започна да крещи да ме гони от кабинета си и думите и бяха "Съдете ме". И продължаваше да твърди, че се е налагала операция. Страшно съм потресена. И никога повече няма да отида на гинеколог в Русе.

# 141
  • Мнения: 787
Здравейте, искам да споделя с вас моето мнение и история свързана с Д-р Христова "Ако мога да я нарека изобщо доктор". Преди 1 месец реших да отида на гинеколог заради нередовен менструация  и понеже съм ходила при доста гинеколози от Русе и никога не ми помагаха реших да отида при Христова. След прегледа при нея се оказа, че имам киста 6,5 см и се налага оперативно лечение, каза ми, че нямало как да се махне с хапчета и се налага спешна операция. Искаше да и се обадя вечерта за да ми запише час за другия ден за коремна операция. Така и не и звъннах защото бях страшно уплашена понеже съм на не навършени 18г и разбрах за по леката операция т.н"лапароскопия която прави Д-р БОЙЧЕВ". Много пъти бях чувала за тях и  реших да се обадя и да си запиша час при тях, за жалост имаха чак след 1 месец свободен, но реших да рискувам и да изчакам. Така де часа ми беше за 21.08. След тежкия 1 месец чакане при прегледа се установи, че нямам никаква киста и всичко е наред с мен. Страшно съм доволна от Д-р БОГОМИЛ БОЙЧЕВ страхотен човек и лекар- препоръчвам го. А колкото до Христова като се върнах при нея за да и покажа снимката и и казах, какво са ми казали тя започна да крещи да ме гони от кабинета си и думите и бяха "Съдете ме". И продължаваше да твърди, че се е налагала операция. Страшно съм потресена. И никога повече няма да отида на гинеколог в Русе.

Напълно те разбирам, моята диагноза беше МИОМА! Е, няма никаква миома. И аз посетих лекаря ми, за съжаление е далеч.
Не съм само аз недоволната, ето че има и други. И са доста недоволни! Ако бях да послушам Константинова - операция.Не съм срещала толкова некомпетентни лекари, както в Русе. Следващият ми преглед ще бъде при д-р Бойчев! Когато имам път -в Атина!

# 142
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Напълно те разбирам, моята диагноза беше МИОМА! Е, няма никаква миома. И аз посетих лекаря ми, за съжаление е далеч.
Не съм само аз недоволната, ето че има и други. И са доста недоволни! Ако бях да послушам Константинова - операция.Не съм срещала толкова некомпетентни лекари, както в Русе. Следващият ми преглед ще бъде при д-р Бойчев! Когато имам път -в Атина!
Ти от същия лекар ли остана недоволна???
Защо пишеш от името на ВСИЧКИ останали тогава?
Ходи в Атина бе мила,що в Тутракан?Нали там са най-добрите...... Crazy

# 143
  • Мнения: 100
Абе хора всеки случай си е строго индивидуален,това не го ли разбрахте още!!!!!
Ето лекар от който аз не съм доволна,тук на два пъти четох,че има доволни от него,аз пък съм доволна от др.Дуваджиев.И двете си бременности при него изкарах,и ФМ той ми я прави,и той и сестрата(жена му) са много добри за мен,друг може да излезе с друго мнение за тях.

# 144
  • Мнения: 2 352
Перифразирам - всеки с вкуса си-казала котката.....

# 145
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ясно!

Последна редакция: нд, 24 авг 2014, 09:53 от devi4ca

# 146
  • Мнения: 4 841
Тя точно това обясни, че не е правена никаква интервенция понеже реално е нямало нужда.

# 147
  • Мнения: 1 463
Отзиви имате ли за д-р Емилия Груева?

# 148
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Не стана ли ясно, че колкото пациенти, толкова и мнения ще се чуят. Защо трябва държание като на пазара. Ходете си където искате, но се научете, че нищо в този живот не се слага под общ знаменател. Като не си доволен от някого, заминавай ако щеш и в Узбекистан, ако си доволен от доктора. Не нападайте така, освен, че е грозно, е и невъзпитано.
Аз не виждам Маргаритка да прави реклама на когото и да е!? От край време е тук и е полезна с инфо и винаги е в помощ. На който не му допада темата, да си отвори такава за клиниката в Атина....айш!!!! ooooh!

# 149
  • Мнения: 1 292
Резултатът от биопсията е с препоръка за конизация, но при кого, какво бихте ме посъветвали. В крайна сметка се спрях на д-р Шишкова, но не е е ли по-добре онкогинеколог да я направи.

Общи условия

Активация на акаунт