Пазаруване от adidas.co.uk

  • 41 830
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 553
Стискам палци, пишете за резултата

# 121
  • Мнения: 68
Поръчах през английско IP и директно с английска карта (която е с бг билинг адрес обаче), ще видим...

# 122
  • Мнения: 553
Има ли развитие с поръчките?

# 123
  • Мнения: 68
Първата, с UK картата и през UK прокси беше отказана
Направих снощи втора, този път ползвак UK VPN за по-сигурно и платих от баланса ми в пейпал - за момента нищо ново, поне не я отказаха веднага

За сметка на това пуснах две оплаквания, едното към някаква EU организация за защита на потребителите, а другата към някаква комисия към ЕС, която дава становища какво да се предприеме в подобни случаи. Също и оплакване към виза заради отказа им да приемат виза карта. Пратих им и имейл по този повод.

# 124
  • Димитровград
  • Мнения: 207
И аз да ви споделя какво се случи с моите поръчки .На 22.01 направих 2 поръчки / платих с карта на Първа инвестиционна/и двете вече са предадени на куриер.На 25 и 26 пуснах 2 поръчки със същата карта и двете бяха отказани.Снощи със същата карта  дъщеря ми плати от Белгия.Да видим сега дали ще я  изпратят и после ще споделя.Няма логика в нищо. #2gunfire #2gunfire

# 125
  • Мнения: 553
Първата, с UK картата и през UK прокси беше отказана
Направих снощи втора, този път ползвак UK VPN за по-сигурно и платих от баланса ми в пейпал - за момента нищо ново, поне не я отказаха веднага

За сметка на това пуснах две оплаквания, едното към някаква EU организация за защита на потребителите, а другата към някаква комисия към ЕС, която дава становища какво да се предприеме в подобни случаи. Също и оплакване към виза заради отказа им да приемат виза карта. Пратих им и имейл по този повод.



Дай ако може тея сайтове където си пуснал оплаквания , и аз искам да пиша.  #2gunfire #2gunfire

# 126
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И аз ще пиша,дай примерно писмо.
Всички трябва да се включим.

# 127
  • Мнения: 145
Здравейте, някой случайно тези маратонки да е поръчвал? Дали си отговарят  на номерацията...Поръчвала съм от миналогодишните equpment, ама бяха уголемени за адидас.
http://www.adidas.co.uk/eqt-running-support/S79130.html

# 128
  • Мнения: 68
Пуснах тук сигнал, първото място е по-скоро за съвет как да се реагира, но си е официална EU структура:

http://ec.europa.eu/eu-rights/enquiry-complaint-form/home?langua … en&origin=yea
http://www.ukecc.net/
https://usa.visa.com/Forms/merchant-violation-complaint-form.html

# 129
  • Мнения: 68
Малко ъпдейт - последната ми поръчка е със статус:  In progress -  Order confirmed, waiting to be packed
Изглежда, че ще мине
Значи варианта с VPN и през пейпал (от баланса) работи, трябва да се провери още няколко пъти, за по-сигурно

п.п. Поръчката мина, занапред ще ползвам този начин, пък да видим

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 01:12 от johnyenglish

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Иначе след малко ще пробвам и през английско IP, ако мине ще кажа.

ДжониИнглиш  мен ме интересува номера с  английско IP,ако ти се занимава с профани в областта бих помолила за кратко разяснение от къде и как?Че ме е хванало яд на един друг сайт,където от известно време ни разпознават IP то и сме само воайори,а съм сигурна,че има вариант да си пазаря  от там,защото преди време го правех успешно.
Благодаря предварително! Hug Blush


П.П Нямам нищо против и други наясно с IP да ми разяснят bouquet

# 131
  • Мнения: 553
Малко ъпдейт - последната ми поръчка е със статус:  In progress -  Order confirmed, waiting to be packed
Изглежда, че ще мине
Значи варианта с VPN и през пейпал (от баланса) работи, трябва да се провери още няколко пъти, за по-сигурно

п.п. Поръчката мина, занапред ще ползвам този начин, пък да видим

Снощи пуснах и аз една поръчка през uk vpn, платих с пейпал и към момента статуса  на поръчката ми е In progress -  Order confirmed, waiting to be packed. Май ще се окаже че това е начина

# 132
  • Мнения: 68
Ям скъпи бонбони и шоколади. Мерси Simple Smile

# 133
  • Мнения: 553
Ям скъпи бонбони и шоколади. Мерси Simple Smile

Имаш ги  Wink

# 134
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, и аз съм от тези, които до скоро успешно пазаруваха през Пейпал до англ. превозвач. Наистина би било хубаво ако можете да разясните как точно става номера чрез англ. IP, т.е. мога ли и аз например да си направя такова и отново да пазарувам Blush Извинявам се ако звучи глупаво, но наистина си нямам представа от IP-та и VPN-та  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт