Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте, преди месец приключих с кърменето. 2 седмици след това започнах да поддържам температура до 37.5, която не се повлиява от парацетамол. Личният ми лекар предположи, че имам синузит и изпих един антибиотик. Няколко дни след като приключих с антибиотика наново започнах да поддържам ниска температура. След направени кръвна картина и урина ( всичко в норма) лекарят заключи че няма възпалителен процес, явно имам хормонални смущения и температурата е съвсем нормално явление след раждане. Има ли някой с подобен проблем и дали наистина е нормално?

# 1
  • Мнения: 3 537
Аз имах, но не съм ходила на лекар, мина ми от самосебе си. Wink

# 2
Здравей, Краси! При мен не се е случвало, но имам приятелка, която беше така като теб след раждането, беше се притеснила, прави си всевъзможни изсладвания и при всякакви лекари ходи, но така не се установи от какво.Сега е добре, всичко премина, така че не се тревожи  Wink
Много здраве и успехи!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 880
аз имах и имам още, а минаха 15 месеца от раждането. също си правих изследвания и не показаха проблеми...не знам от какво става това, при мен нещо съвсем се обърка като родих:)
а защо е предположил лекарят, че имаш синузит?

# 4
  • Мнения: 124
Aurora, единственото оплакване, което имам е запушен нос нощем, затова лекарят предположи синузит.
Момичета, а колко време бяхте с температура, аз вече 2 седмици съм така, чувствам се ужасно, отпаднала и нямам сили за нищо.

Общи условия

Активация на акаунт