Постригвахте ли се ....бременни?

  • 4 729
  • 121
  •   1
Отговори
Докато бяхте бременни постригвахте ли се? Нали има едни поверия, да не му клъцнем пишлето и от този род. Вече доста съм цъфнала, а да чакам август, много е далечко.

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Естествено, че се подстригвах, и боядисвах, и какво ли още не! Няма заради някакви бабини деветини да си занемаря косата!!! Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 866
Днес съм си взела час за подстригване и боядисване. Казаха ми че бебето е момче. Утре ще ходя на ехограф и ще ти кажа дали пишката му е още там.  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 164
Аз не се подстригах до 40-я ден Twisted Evil и всички бабини девитини които ги знаех, ги спазвах-въпрос на избор Peace

# 4
  • Мнения: 1 809
Ами да,и аз също всичко си правих на косата-подстригване,боядисване...Не ги слушай тия глупости,които се говорят-да не се подстригваш,да не ядеш не знам какво си и т.н.Я отивай и си направи удоволсвоето с една подстрижка Wink

# 5
  • Мнения: 1 666
Подстригвах се редовно на всеки 4 седмици, чудно как с това упорство не съм му клъцнала пишката на този долу Laughing!

# 6
Днес съм си взела час за подстригване и боядисване. Казаха ми че бебето е момче. Утре ще ходя на ехограф и ще ти кажа дали пишката му е още там.  Grinning
Голям майтап. Аз да отида преди да съм разбрала какво ще е, че да нямам угризения. Къде ходиш да се боядисваш?

# 7
  • Мнения: 5 391
Подстригвам се всеки месец, по време на бременностт не съм правила изключение, дори с  кичури в 5 месец се обзаведох WinkДори сега преди раждането мисля пак да се разкрася Peace

# 8
  • Мнения: 126
и аз, и аз
да няма да ходя като урунгел, я Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 164
Тук въпросът е доколко суеверна си... Wink

Аз не съм и се подстригвам редовно, боядисвам се...
Бременната жена няма кой знае колко възможности да се поддържа: не може да ходиш на солариум, кола маската боляла, за фигурата да не говорим... То ако и косата си занемариш вечеее.... ooooh! Мъжът ми няма да смее да се прибере вкъщи Joy

# 10
  • Мнения: 703
Ами не се подстригвах!Не че съм кой знае колко суеверна,но реших да не го правя!Сега обаче съм доволна-косата ми е почти до кръста!

# 11
# 12
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Подстригвах се няколко пъти. Боядисвах се всеки месец , направих си кичури в 7 месец . И една седмица преди термина умишлено отидох и се подстригах .

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Постригвам се, правя си кичури, с една дума - грижа се за себе си, а и чакам момиче. Wink

# 14
  • Мнения: 2 550
Есетствено  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт