бебе на 3 месеца

  • 1 149
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
здравейте момичета,моето момиченце се роди със счупена ключица. тази вечер докато я къпех се преобърна от шезлонга за къпане (имаме ето такъв http://kasida.bg/bertoni-havliena-podlojka-za-kypane-172-3681.html ) и много плака не знам дали се изплаши или се удари. много се изплаших и сега не ме свърта дали не се е наранила. на пръв поглед нищо не забелязвам но след като я взех да я кърмя пак започна да плаче. Случвало ли ви се е,как реагирахте Sad

# 1
  • Мнения: 348
Не ми се е случвало това, но веднъж без да искам го ударих с лакътя в челото, че се кърмим легнали, беше на около 4 месеца и аз много се изплаших да не съм му направила нещо и той много рева, но слава-богу всичко е наред. Стават такива неща, наистина трябва да сме много внимателни, но въпреки че сме се случват. Съветвам те, за да си по-спокойна да я прегледат, отиди до спешното. Дано всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 61
в момента спи и изглежда доста спокойна, но ще видим като се събуди да се храни.Притесних се да не си е направила нещо на ръчичката

# 3
  • Мнения: 348
Ох май все от паника се вкарваме в някакви филми, радвам се че всичко е наред. Щом вече е спокойна може би е била моментна уплаха.

# 4
  • Мнения: 506
И моя син се роди със "съмнение" за счупена ключица. На края на първия месец като бяхме на ортопед го попитах и каза, че е била счупена и е зарастнала. Едва ли му е станало нещо на бебето, по скоро се е стреснало, но ако нещо те притеснява го заведи при личния лекар.

# 5
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
За моето дете използвах същия шезлонг и няма как да се удари толко тъй като хем е нисък,хем е от плат.По скоро се е стреснало детето.Не се притеснявай. Peace

# 6
  • Мнения: 61
За моето дете използвах същия шезлонг и няма как да се удари толко тъй като хем е нисък,хем е от плат.По скоро се е стреснало детето.Не се притеснявай. Peace

дано да сте прави и да и няма нищо  Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 5 513
Дано да няма нищо.Пробвай като е будна да и разтегнеш /свиеш ръчичките една по една.Внимателно.Ако има
болка ще изплаче.После краченцата.На главичката вече ще има синка ако е ударила.
Случват се такива неща.

# 8
  • Мнения: 61
благодаря момичета,ще опитам като се събуди. утре пак ще кажа как е

Общи условия

Активация на акаунт