Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zdraveite mami,bih iskala da vi popitam koia kolichka shte mi preporachate куини kd mag england ili ВЕНЕЦИЯ ЕКО na Chipolino.Shte mi triabva za april mesec Blagodaria vi
Цитирай

София

Не бих могла да те посъветвам коя е по-добрата количка, но мога да ти кажа как аз реших въпроса Wink
Първо си написах приоритетите, т.е. кой са задължителните неща който трябва да има една количка, а при мен те бяха: отделен кош, зимен и летен, т.като сме зимно бебе, а нямаме кола и се налагаше да извеждам малчо в студенко време, затова изцяло зимен кош ми трябваше; да е лека, маневрена, да има кош за багаж достатъчно голям за да мога да си пазарувам с нея, легнало положение на летния вариант; подвижна дръжка, щото съм височка Crazy; здрава спирачка и стабилни колела. Хубаво е да е с повечко метални части, или основната носеща конструкция да е метална, за да не се трошат пластмасите по нашите красиви пътища. А и за това ти трябват добри амортисьори, щото иначе по павето Crazy.
Аз за голям мой късмет намерих всичко това + бонус триколка, втора употреба запазена на сносна цена.
Та ти предлагам да си прегледаш и ти приоритетите и ако и двете имат всичко което желаеш грабвай по-красивата Wink
Успех в избора и леко и безаварийно Hug
Цитирай
не взимаи chippolino!и зимната и лятната ни се с4упиха много лесно и то по 3 пъти а маи4етата от квартала които имаха маг енгланд дори не прибягнаха към лятна коли4ка и  си возиха бебетата много по д6лго.а ние направо се изм64ихме с тези 4упения по никое време.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.