Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Каква сокоизтисвачка бихте ми препоръчали, че да правя сокчета от моркови, ябълки, много ми се иска и от целина,круша. Има една на Таурус към 50лв. дали ще върши работа. Вие как приготвяте сокчетата или сте на готови продукти. Благодаря.
Цитирай

Пазарджик

Като започнеш сокчетата, ще са в такова малко количество, че няма да искаш да цапаш цялата сокоизтисквачка...поне при мен е така... най - добре на рендето и през сито... Всяка сокоизтисквачка ще ти свъши работа...важното е в началото да прецеждаш добре, да остане само бистро сокче... А моятата освен това някаквъ съвсем обикновена за 30 лв...на Таурус по принцип са добри нещата...аз съм доволна от тях
Цитирай
Аз, си купих на PHILIPS komfort, много ми харесва!Става за плодове и за зеленчуци, цената и е 100лв.  chef
Цитирай

"Таурус"-а на мои приятели се стопи на първото ползване, горе, пластмасовата част.

Ето ти малко теми  Smile

Добра сокоизтисквачка?
Сокоизстисквачка, каква? - Купих си и препоръчвам...
Сокоизтисквачка 
Мнения за сокоизстисквачка
Препоръчайте добра сокоизтисквачка !
Витал център?Някой ползва ли?
  Да си купя ли сокоизстисквачка? 
Цитирай

UK, Harlow/София

Най-вече като хресаш марката, гледай да се мие лесно, че е мъка Naughty
Цитирай

Първоначално и аз стържех плодовете на ренде и после през марля ги прецеждах. Сега имам сокоизтисквачка Делонги, но и Taurus мисля че са добри.
Цитирай

София

Моята е Moulinex и съм много доволна. Малка, компактна и се мие лесно!
Цитирай

Варна

нашата е Vitаl Center.... 4 в 1
 сега мисля, че са намалени на 60 лв/бр аз съм много доволна...ее  шумничка е а не както казват на рекламата, че не се чува, че работи!! ииии  докато разбера, че меките и мн. сочни плодове се изтискват добре в каната, а моркови ябълки и цвекло в сокоистисквачката...похабихме малко продукти!
Цитирай

София

Отначало когато пиеше по-малко количество сокче му правих с ренде. Сега взехме на moulinex и доста добра работа ми върши става за плодове и зеленчуци.Струва някъде около 75лв.
Цитирай

някьде

Някой може ли да ми каже нещо за сокоизтисквачка на фирма clatronics- струва към 45 лв. Предложиха ми я в магазина на ТСМ.
Цитирай

София

Аз също ползвам на vital center 4в1  и съм много доволна.
Цитирай

Пазарджик

Витал център  е най-добрият избор според мен Smile
Цитирай

Русе

И аз съм за витал център, въпреки че моята не е такава. Моята е FIRST и съм много доволна
Цитирай

София

На мен още ми е рано да мисля за сокоизстисквачко относно бебо,но.....в момента доста налитам на всевъзможни сокове и фрешове #CrazyТаткото не прибира цитрус-пресата LaughingСтанал е специалист.Замислих се за сокоизстисквачка и съм се ориентирала към Витал-центъра.Ще вземете да ме убедите.Искам да ви попитам- смао в това тъмно синьо ли ги има?!?!А също така в по-предна тема про4етох 4е имало  с немски и български ножове ShockedКАк да разбера когато купувам на какви ножове съм попаднала newsm78
Цитирай

Пловдив

CLATRONIC -ПРОСТО Е СУПЕР.Купих си я на промоция в Метро около 33 лева беше. Изцежда всичко-без цитруси, тоест няма приставка! Но ако ги пуснеш минават и стават на сок! Прави вълшебни зеленчукови сокови-моркови, целина, каквото се сетиш!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора