На пазар във Варна - 34

  • 43 808
  • 733
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 791
Търся гумени ботуши - 25ти номер. Знаете ли дали в района на Читалджа има? Много са ни спешни Simple Smile Благодаря!

# 586
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Миналата неделя гледах гумени ботуши в Декатлон. Имаше номера, но не съм проверявала дали от всички има налични.

# 587
  • Мнения: 10
Здравейте,
Търся специалист в сферата на интернет оптимизацията /CEO/. Впечатления ако има някой ще бъда благодарен.

# 588
  • Мнения: 791
Миналата неделя гледах гумени ботуши в Декатлон. Имаше номера, но не съм проверявала дали от всички има налични.
Мнооого благодаря! Обадих им се, казаха че имат наш номер и вече си ги купихме Simple Smile

# 589
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
някой да е виждал подобен фотьойл във Варна?
http://www.como.bg/fot-ojl-i-taburetka-hamilton.html#.U9OxCqOVoj8

# 590
  • Мнения: 791
здравейте,

знаете ли от къде мога да си купя хубав сутиен за бременни, иска ми се да е мапучен, че от другите много се изпотявам и не е добре положението?

Благодаря ви Simple Smile
Магазин "И за мама" в Гранд мол. Но цените са им високи.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Къде се продават пуфове?
Не искаме по интернет да поръчваме, че не сме запознати с всички модели и не можем да си изберем Simple Smile

# 592
  • Мнения: 321
Сутиени за бременни има и в HM, във всички магазини за бременни, гледах и в OLX, но аз лично не си бих взела от там

# 593
  • Мнения: 1 640
   Търся българския прах за пране ИЗИ. Виждали ли сте по магазините?

# 594
  • Варна
  • Мнения: 1 916
   Търся българския прах за пране ИЗИ. Виждали ли сте по магазините?
В Елитис.

# 595
  • Мнения: 156
От къде мога да си взема ластичен медицински колан или бельо за след раждане на нормални цени,че в нета има за по 60-70 лева което ми се струва супер много за такова нещо

# 596
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Къде се продават пуфове?
Не искаме по интернет да поръчваме, че не сме запознати с всички модели и не можем да си изберем Simple Smile
В края на миналата година гледах, че има в Арон. Може да им звъннеш да питаш дали имат.

От къде мога да си взема ластичен медицински колан или бельо за след раждане на нормални цени,че в нета има за по 60-70 лева което ми се струва супер много за такова нещо
В гаражчетата за бельо зад пощата дали няма да има. Преди години от там си купих.

# 597
  • Мнения: 321
Вчера гледах за 4.50 лв с лепки в един магазин за китайско бельо, free size, по пътя от Валентина към Планет - последното магазинче за бельо, от страната на Планет. Имаха няколко останали бройки. Освен това ми казаха, че и на Колхозния пазар имало някъде, дори в аптеките можело да се намерят. Мисля, че има и в специализираните аптеки около Окръжна болница.

# 598
  • Варна
  • Мнения: 320
От къде мога да си взема ластичен медицински колан или бельо за след раждане на нормални цени,че в нета има за по 60-70 лева което ми се струва супер много за такова нещо
аз си купувах от аптеката в Кауфланд, и от Марешки, тоест в по-големите аптеки има. без лепки, на размери, струваха около 4-5 лева

# 599
  • Мнения: 156
Благодаря  много Hug 4-5 лева са много добре като цена,ще си взема с лепки и без лепки да видим с кое ще ми е по-добре след като родя  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт