Питане за кенгуро

  • 984
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 260
От колко месеца започнахте да слагате бебоците в него? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 212
Някъде около 40-ия ден!  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 7 013
 От първия месец, до 3месец се слага с лице към този, който го носи, а после вече се обръща напред, за да може бебчо да си разглежда.

# 3
  • Мнения: 307
Когато започна да си държи устойчиво главата.

# 4
  • Мнения: 175
В къщи - към края на първия месец. Навън - когато започна да си държи устойчиво главата. И това е пропоръка от ортопед.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
От треия месец,но това защото все не можех да се наканя да си купя.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 016
ако имаш такова с легнало положение, тях ги водят  от 0кг.иначе щом почне да си държи главата - слагай. з малки бебоци обаче задължително да е с твърд гръб и да подпира все пак главичката....

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ако кенгурото е с лежанка до 2м-2.5 месеца в нея после в изправено положение ние сложихме Емата от 3 навършен месец в изправено положение

# 8
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ако кенгурото е с лежанка до 2м-2.5 месеца в нея после в изправено положение ние сложихме Емата от 3 навършен месец в изправено положение


# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 701
От втория месец Peace

# 10
  • Мнения: 2 271
ако кенгурото е с лежанка до 2м-2.5 месеца в нея после в изправено положение ние сложихме Емата от 3 навършен месец в изправено положение
newsm10

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Нашето кенгуру е от по-обикновените на Chicco, затова дребния почнах да го слагам вътре някъде от 3 месец

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ползвахме от както стана на 1м и половина - до 6 месеца, постоянно. На него много му харесваше, обожаваше го и го предпочиташе пред количката. Като беше по малък беше спокоен, че е в мен и спеше като котенце, като стана по голям беше голяма веселба, слагахме го с гръб към нас и можеше спокойно да гледа света и в същото време да е в мен, беше много щастлив, махаше с ръчички и крачета, смееше се и се закачаше с минувачите. Съжалявам, че порасна и понатежа и нямаше как да го носим. И нашето кенгуру беше на Чико със стойка за главичката. Струваше някъде към 60лв., но не съжалявам за парите, струваше си; само заради радоста на бебето, че е до нас и може да гледа всичко от високо.

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 13:53 от Tinka79

# 13
  • Петрич
  • Мнения: 321
Аз го сложих на 2 месеца.Казаха ми,че е по-добре така отколкото в ръцете и намалява риска ит локсация.

# 14
  • Мнения: 3 089
ние имаме такова с лежанка - излиззахме с негоот самото начало. като ни умаля на височина (някъде към кр. на 3-ти месец), започнахме да го използваме в стандартното му положение.

Общи условия

Активация на акаунт