болките в кръста, задължително ли контракции?

  • 791
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Здравейте бъдещи и настоящи мами.
Искам да ви питам нещо което мнооого ме тревожи.
Аз съм едва края на първи триместър, а кръста и гърба ме болят жестоко вече от месец. newsm78
Вярно, че съм доста обездвижена, но едва ли е само от това.
Обикновено болките се появяват след като съм стояла права или в неудобна поза, но днес за първи път започнаха със събуждането ми. Притесних се това да не е нещо повече от болка в кръста и гърба.

Искам да попитам всички, които са усещали контракции в кръста дали е възможно болките ми да са контракции при положение, че в коремната област не усещам НИЩО? Дали е само проблемен гръб?
Как беше при вас?
Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 5 391
Ами положението при мен беше сходно, кръст ме боли от самото начало, но не ми е създавал по-сериозни проблеми.Ето, вече съм на финала Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Според мен не е задължително да са контракции!По скоро иди си пусни изследване на урината,защото има вероятност и бъбреци да се обаждат!Аз също имах такъв проблем и се оказа,че е от тях,затова те съветвам.
Желая ти лека бременност  bouquet

# 3
  • Мнения: 151
Благодаря ви много момичета,
Зори ти стерилна урина ли даде? Или обикновенна? Може да си прави.

# 4
  • Мнения: 234
Провери също така дали нямаш гръбначно изкривяване-аз имам и от това ме боли,особено ако съм седяла на стол без облегалка.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Благодаря ви много момичета,
Зори ти стерилна урина ли даде? Или обикновенна? Може да си прави.
Стерилна,миличка, и то 2 пъти,за да е по сигорно,защото трябваше да пия антибиотик!

# 6
  • Мнения: 151
Зори, благодаря, още утре ще дам стерилна, дано не е нещо опасно.

Бубинка, ще проверя и за изкривяване, нищо чудно и това да е.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт