ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 18

  • 63 525
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 801
запис

# 16
  • Мнения: 957
Ето ме и мен. Дано тръгнат малко по бързичко нещата....

# 17
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Хоп и аз! Дано да има много повече обаждания в тази тема и нещата да се поразмърдат Peace

# 18
  • Мнения: 1 699
Но в списъка с клиниките не видях тази в Шумен  newsm78 нали и те работят по фонда?

Те работят с клиника "Надежда" на Д-р Стаменов. На практика Д-р Димов не прави ин витро, макар да прави всички изследвания, проследявания и т.н. за ин витрото, самата процедура накрая се извършва във София.
Благодаря за разяснението   bouquet

# 19
  • Мнения: 49
Запис и от мен! Ох, дано тази темичка ми е последна Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 806
И аз се записвам с 24***

# 21
  • Мнения: 591
Запис и от мен. Нова тема и нов късмет за нас!!!! Пожелавам, минимум 500 заповеди раздадени на месец!  newsm20

# 22
  • Мнения: 57
Запис и от мен!Успех на всички!  Praynig

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Тите мерси за темата   bouquet  bouquet
Браво  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Записче и от мен! Успех момичета!

# 25
  • Мнения: 1 408
Здравейте!

Записвам се с номер 235* и първи пост в този раздел. Искрено се надявам да ми донесе късмет и успех! Зад гърба си имам един неуспешен опит, но гледам много позитивно напред!

От моя доктор научих, че Фонда има много голяма забавяне с изплащането на сумите за одобрените и извършени процедури. Вероятно това е причината за забавянето на Заповедите.

Стискам палци на всички!!!

  bouquet

# 26
  • Мнения: 591
Значи , наистина има някакъв проблем, и той е по- голям от колкото си мислих , щом има забавяне и с плащането на вече започнати процедури..
Clear , ти къде ще правиш опита?
Нали, уж г-жа Велчева от "Искам бебе", щеше да даде адекватен отговор на ситуацията на 06.06, някой знае ли нещо?

# 27
  • Мнения: 120
Май все още никой нищо не знае пък и никой нищо не разяснява.Никой не се е хвалил и с обаждане. Какво ли става.До нас остават още около  260 номера чудя се дали въобще ще получа заповед,кога ще е, притеснявам се вече и то много...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Нали, уж г-жа Велчева от "Искам бебе", щеше да даде адекватен отговор на ситуацията на 06.06, някой знае ли нещо?

Г-жа Велчева беше в Стара Загора за погребението на малкия Паоло и точно тези дни едва ли това е било най-важното. Познавам Радина лично и ви уверявам, че щом е обещала, ще даде инфо. Но имайте предвид, че не тя отпуска средствата. Тя е просто член на комисията, която одобрява молбите. И един от хората, благодарение на които съществува Фонда.
И аз чакам. Търпение, момичета!

# 29
  • Мнения: 699
Да, най-важото е търпението. Аз се понаучих на него! Бавно стават нещата, но си заслужава чакането, аз поне така си повтарям на себе си Simple Smile Всичко с времето си. Успех на всички и много търпение Simple Smile Да, попитам само приблизително до кой номер са стигнали? Не , че очаквам скоро, защото съм 22 4** .

Общи условия

Активация на акаунт