Останаха ли в Пловдив туристически фирми за страната

  • 743
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!
Видях раздела и много ми хареса.
Реших да направя една тема,понеже Пловдив като град много се промени (за съжаление към лошо).
Едно време имаше организатори,които провеждаха туристически маршрути в страната.
Имаше една жена,кака Пенка ако не се лъжа и беше името.Синът и Георги имаше фирма и обикаляше цяла България.С него съм ходила чак до с.Резово.За съжаление разбрах,че тази година момчето е фалирало.Преди него имаше един бай Найден,с който съм ходила на Кръстова гора.За човека разбрах,че е починал,така че и този вариант отпада.
Веднъж пътувах с едни измамници,някакви Бек Райзен им беше името.Като видях как рекетират старите хора повече няма и да им стъпя на измислените пътувания.
Мисълта ми е към днешна дата останаха ли свестни фирми и организатори,които да предлагат туристически маршрути за почивните дни в България?За чужбина е пълно и затова за тях не питам  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 991
Има но са скъпички . Зависи колко хора сте, предлагат Хисаря, Казанлък , Асеновата крепост , Рилския манастир,  с гид говорещ английски . Това което предлагат на мен лично като българка не ми е атрактивно и за цените на които го предлагат , много по добре да си го организира сам човек. Ако има друго по читави не ги знам .

# 2
  • Мнения: 0
Там е проблема,че трудно се събираме компанията в Пловдив.
Преди така и пътувахме.Бяхме сигурни поне 10 човека и си
наемахме транспорт,като шофьора си е и екскурзовод.
Така обиколихме цяла България.
Искаше ми се да знам,дали към момента все още има фирми,които
да имат осигурени постоянни маршрути на забележителности,манастири
и пр. за почивните дни.
Искаше ми се да довърша онова,което не можах да посетя.
Останаха Крушунските водопади и скалните манастири в Русе.

# 3
  • Мнения: 9 991
До там чак не съм чула, иначе има индивидуални екскурзоводи но е много скъпо .На черно може да си намериш някой да те заведе без фирма за да ти е по-евтино .

Общи условия

Активация на акаунт