Херния

  • 1 321
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте ,миналата година приятеля ми получи херния, щеше да се оперира това лято, но другия месец живот и здраве ще имаме бебче и отказва операция . Започна да се оплаква от болки в корема и много ме е страх да не стане нещо с него. Има ли някакво друго лечение , не операция ?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 623
Няма друго, или аз поне не съм чула. Имам двама познати с това заболяване - и двамата са се оперирали. Не е хубаво да го отлагате. Още повече щом е започнало да го боли. Могат да се получат куп усложнения, някои дори животозастрашаващи.
Ти като негова спътница си човекът, който трябва да настоява за операцията. Много от мъжете я имат тази лоша черта в характера си - да не ходят по лекари и да не се лекуват. Но не го оставяй така!

# 2
  • Мнения: 41
Неиска да ми е в тежест за него ли съм щяла да се грижа или за бебето, сега казва на есен ще се оперира, страх ме

# 3
  • Мнения: 385
Трябва да се оперира,може да се получи заклещване на червата което не е никак добре,Аз имам операция от херния,възстановяването става за окло седмица,няма да ти е в тежест.

# 4
  • Мнения: 11 565
Подкрепям за операцията! Да не отлага. И аз имам. Дискомфорта е само седмица, две- не може да мокри мястото и да вдига тежко.

# 5
  • Мнения: 36
Аз се оперирах преди две години. Стои се в болницата само два дни (една нощ), след което една седмица почивах вкъщи, почти по цял ден на легло. Втората седмица вече започнах да се разхождам. Възстановяването става много бързо. Моя съвет е да се оперира  Peace Би било по разумно. Не отлагайте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт