"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-19

  • 28 618
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

 

Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще видите повече информация за него!
 
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
 
Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният й баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно,
дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
   
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
   
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
   
   
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
 
Повече за сериала може да откриете тук:



 
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 
 

 
 

 
 

 
 
 
 
Темите:
 
Родствени връзки в сериала:

 

         
 
Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 23:32 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240

Вървим към финалните 2 епизода на първи сезон!
Как бързо минават седмиците...



Скрит текст:
За всички момичета от темата,
обогатяващи я с преводи, коментари, мнения, новини,
снимки,  клипчета, колажи, стихове и с присъствие дори и само на балкона
си позволих да отворя тайната съкровищница на Kara Para Ask
и да ви зарадвам с така актуалните розови диаманти.
 

За вас са!

Може да са много ценни, но все пак на

hrissi_sz, selfie, MegiTeo, dettodorowa, Г-ца Бързо се уча, varna_2, Maya@,  lina_4, Dimony, Bagi, Г-жа Нервакова, freespirit, kanti, Mira07, Cveti67, Vali_N, Ana Sinnona, elinor-7, нианта, velijana, Zlatina3, roslava, Аnista, дороти 15, ELITOM, kirilova_kb, vania_e, Aleksandragg, boyana05, dimana-nova, лава, daizy_g, pepel_ot_rozi, cuba libre, di...va, fantasya, nadine1111, lia-martin, ppbambucha, Naili, *¨*morski_briz*¨*, Aneliya Doneva, verula и всички писали в предишните теми, но не успели в 18-та, и за всички, които още не са слезли от балкона, но скоро ще го направят

 пожелавам здраве, щастие и любов в реала
вместо розови диаманти във виртуала!


И пърхащите пеперуди са в готовност!  Peace



Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 23:30 от rina-rina

# 2
  • София
  • Мнения: 9 292
Рина -   bouquet

# 3
  • Русия
  • Мнения: 862
Найли,според закона е виновна, но в очите на Йомер едва ли. Само дето сега продължава и това вече ме притеснява. А аз да те питам, ти защо не си в нашия клуб?           
Ще се повторя - не е виновна според закона, била е принудена, това изключва вината. Сега пък е шантажирана - пак изключва се вината. Абе не е виновна отвсякъде. Но мисля, че Йомер ще й се сърди задето не му каза нищо, задето не му повярва, задето не е вярвала, че може да й помогне. Демек ще се цупи на липсата на доверие. Знам ги аз сапунките, много обичат такива завои на сюжета.
Ами нямам нищо срещу Аслъ. Досега след Йомер и Елиф е най-готиния персонаж. Наистина, защо пък и да не членувам в нейния клуб?
Първо си харесах Тайяр, но нещо го омаловажиха, та не е интересен засега.

# 4
  • Мнения: 4 224
Ринка newsm51
Благодаря ти за новата прекрасна тема. А за това в скрити - нямам думи. Може да се каже, че всеки от нас в темата е един диамант по своему Peace

Цитат
Ще се повторя - не е виновна според закона, била е принудена, това изключва вината. Сега пък е шантажирана - пак изключва се вината. Абе не е виновна отвсякъде. Но мисля, че Йомер ще й се сърди задето не му каза нищо, задето не му повярва, задето не е вярвала, че може да й помогне. Демек ще се цупи на липсата на доверие. Знам ги аз сапунките, много обичат такива завои на сюжета.
Найли Peace Че Елифче не е виновна според нас е едно, но мисля, че е налице престъпление. Наистина е добре да навлезе в дебрите на любовта с Йомер  с чисто сърце, освободена от всякакви тайни. Ама надали ще го сътворят това СЦ сега. Освен това как ще има поводи за драми и завои във втори сезон, наистина   newsm53

Скрит текст:

# 5
  • Русия
  • Мнения: 862
kanti, като юрист ти го казвам - не е виновна. Шантажът и принудата изключват вината. Не го е правила по своя воля.
Друг е въпросът, че в сапунка може какво ли не да измислят и хич да не обърнат внимание на закона, ако им трябва някой по-драматичен обрат.

# 6
  • Мнения: 2 645
Ринка, огромно благодаря!


Найли, и според мен е невинна, но според Йомер както ѝ обясни не е. Защото години наред е участвала в прането на пари и нейният подпис стои на документите, нейните модели са продавани на много по-висока цена.



Той каза,че никой няма да ѝ повярва,че не е знаела.

Найли, добре дошла в нашия клуб.  Hug

Скрит текст:

# 7
  • Мнения: 10 240


Season finale dinner
Kara Para Aşk sezon finali yemeği ..

Nomads Restaurant Ortaköy/Istanbul

В съшият ресторант бе и партито за финала на Дакиките


Последна редакция: пн, 09 юни 2014, 00:59 от rina-rina

# 8
  • Мнения: 9 992
Ринка  Hug благодаря за темата!   bouquet

Не знам за вас, ама Хюсеин аби все повече ми се навира в очите, като евентуален убиец.  ooooh!
Не мислете, че го искам, просто логиката е такава...  ooooh!

Найли  Hug  и аз мисля, че е невинна, че ще се намери начин да бъде оневинена, но не съм юрист.  Blush



Лека нощ!  Hug

# 9
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка   bouquet   bouquet   bouquet

За новата тема, това в спойлера в първия пост и за новата снимка!   bouquet

Детелинка, и аз си мисля като тебе. Мисля, че абито не е замесен в никакви незаконни дейности. Напротив. Очаквам за него сценаристките да са отредили тъжен край, защото в няколко серии ни повтаря, че ще се жертва за Йомер. Считам го за подсказка. Той вече веднъж се жертва. При освобождаването на Нилюфер можеше и да го убият. Смятам, че ще се хвърли да спасява Йомер и ще го убият в някакъв по-късен етап на филма.

Между другото една приятелка - Ани  Hug ме попита възможно ли е Хюсеин аби да е стрелнал Сибел и Ахмет, ако ги е видял случайно и ги е помислил за любовници.  За да защити честа на Йомер, например. След което се прибира в къщи, и скоро му звънна Арда  да му каже за убийството. След това искаше бързо да претупа следствието, после да пришие на Аслъ убийството, може да е намерил диаманта и с парите от продажбата да си е платил кредита и да си направи покрива. Освен това за близките си Йо не разбира когато лъжат. Въобще, подозренията й ми се струват доста основателни, още повече, че Хюсеин декларира непрекъснато, че ще даде живота си за Йо.  Peace

А аз да цитирам и тук тази идея - на мен не ми звучи нелогично  Peace

Така, както някои тук предполагат, че Хюсеин може да вземе участие в нечисти сделки, защо да не е възможно и ставайки свидетел на срещата на Сибел с Ахмет, да реши, че тя петни честта на братчето му и... да действа първосигнално и да ги застреля.  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 224
Найли Hug мерси за доуточнението от юридическа гледна точка

Найли, и според мен е невинна, но според Йомер както ѝ обясни не е. Защото години наред е участвала в прането на пари и нейният подпис стои на документите, нейните модели са продавани на много по-висока цена.



Той каза,че никой няма да ѝ повярва,че не е знаела.


Димони Peace това й го каза в Рим. Ама тогава още нямаше никакви чувства към нея. Сега вече нещата са малко по-различни. Може би ще се опита да й помогне опирайки се на този факт /че всичко се е случвало без нейното знание Peace/, и че е била шантажирана

Ринка Hug Дали тази вечер  е бил купона по случай края на сезона? Rolling Eyes

Лека нощ и от мен и Елиф

Последна редакция: пн, 09 юни 2014, 00:57 от kanti

# 11
  • София
  • Мнения: 9 292
Цвети, то е логично, но най-вероятно няма действието да се развие така! Аз лично така го усещам, просто до сега ни показаха, че семейство Демир, добри, миролюбиви и честни хора, понякога си повишават тон, понякога мрънкат, но нищо повече! Съвсем обикновено семейство, което държи на ценностите и най-вече образованието! Демт не ходи в частно училище, някой от елитните гимназии в ТР също имат месечни такси,  за поддръжка на материалната база! Там таксите в частните училища са доста солидни, така че Хю и всичките си пари да дава не би могъл да плаща частно училище!  

# 12
  • Мнения: 2 645
Между другото ако Йомер е гадже на Елиф, нямам представа дали може да се води като свидетел за невинността ѝ по отношение прането на парите по време на баща ѝ. Но тук има и една друга подробност. Той надълго и нашироко ѝ обясни как се перат пари, колко голямо престъпление е това, помоли я да сподели с него, обеща ѝ да ѝ помогне, да я пази и тя след това внесе мръсните пари в банката . за да станат те официално чисти. След това я попита дали е прала и тя отрече. За мотивите ѝ знаем. Той знае също. Но пред закона не знам как стоят така подредени нещата.

А Хюсеин какво да е правил на онзи баир по нощите?  newsm78

# 13
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цвети, то е логично, но най-вероятно няма действието да се развие така! Аз лично така го усещам, просто до сега ни показаха, че семейство Демир, добри, миролюбиви и честни хора, понякога си повишават тон, понякога мрънкат, но нищо повече! Съвсем обикновено семейство, което държи на ценностите и най-вече образованието! Демт не ходи в частно училище, някой от елитните гимназии в ТР също имат месечни такси,  за поддръжка на материалната база! Там таксите в частните училища са доста солидни, така че Хю и всичките си пари да дава не би могъл да плаща частно училище! 

Госпожице БУ, а точно това представяне на идеалното обикновено семейство да не би да е логично?  newsm78 А за сметка на това, пък близките на Елиф - всички са очернени с нещо  newsm78, та... защо да не извъртят нещата и да променят някой и друг образ?  Thinking

А ето и какво сравнение открих с новата снимка от финалното парти, май мястото е същото от първи епизод

# 14
  • София
  • Мнения: 9 292
Едва ли Цвети! Ако имаше нещо гнило (освен бащата) щяха да го загатнат по отдавна! Те гнилото го загатнаха в началните серии, сега само натрупват! Сценаристките бяха казали, че такива каквито видим героите в началото такива ще си останат, т.е  няма добрите да стават лоши, а лошите добри!

Общи условия

Активация на акаунт