ИСТАНБУЛ 32

  • 53 872
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 53
Здравейте на всички. Тъй като ми предстои пътуване до Истанбул за първи път, някой знае ли къде се намира общината в кв. Лалели /там ще е хотелът ни и искам да се ориентирам горе-долу къде ще бъдем настанени/? Благодаря предварително. newsm03

Eто това е общината:
http://harita.yandex.com.tr/-/CVrHyOZa

По-скоро име на хотел ще ти е по-полезно за ориентиране  Peace

Много благодаря за информацията.Като ориентир от сайта за колективно пазаруване ми отговориха само това - затова нямам име на хотел все още.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ориентирът конкретно сградата на Общината ли е, или споменаха квартал Лалели като място за настаняване?


За пръв път от доста време пуснах камерите... Времето в Истанбул е прекрасно. Египетския пазар не работи - заради празника ли е и колко време е така?

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 15:41 от beljata

# 482
  • София
  • Мнения: 13 131
За пръв път от доста време пуснах камерите... Времето в Истанбул е прекрасно. Египетския пазар не работи - заради празника ли е и колко време е така?

Сигурно е заради празника. Предполагам, че само за трите празнични дни. Преди 2 години и ние улучихме такъв момент. Все пак тук-там имаше отворени сергии около покритата част. Успяхме да си купим лют пипер.  hahaha Беше първият от трите дни.

# 483
  • Мнения: 14 413
Днес май е втория,пък и Бялк го наяа-празнува Peace

# 484
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
То в хотелите най-близо до общината не настаняват, явно имат предвид че е от горната част на Орду. И на нас първия път ни рекоха "при общината", пък хотел Ейфел е далече от общината. Не е на 3 дена с камили де, ама все пак...

# 485
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Затова питах, Николче. Доста нагоре ми се стори. Ейфел е един от малкото над Орду, в които сме коментирали настаняване, а това е доста по-натам.

Таня, и аз така предположих, явно във вътрешната част нямат избор. Не е ли третия ден днес?

# 486
  • Мнения: 14 413
Третият е ,аз не мога да броя Embarassed

# 487
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Сосче Hug

Днес вече работят. Времето е все така прекрасно, като че ли не чак толкова слънчево. Heart Eyes

# 488
  • Мнения: 53
То в хотелите най-близо до общината не настаняват, явно имат предвид че е от горната част на Орду. И на нас първия път ни рекоха "при общината", пък хотел Ейфел е далече от общината. Не е на 3 дена с камили де, ама все пак...

От агенцията ми казаха името на хотела - Sogur Hotel. Наистина се намира точно зад общината  Simple Smile

# 489
  • Варна
  • Мнения: 4 221
А коя е агенцията? И кога пътувате?

# 490
  • Мнения: 53
Пътуваме на 14 август. Агенцията е Комфорт Травел. Закупих ваучер от Колектива.бг за 134 лв. От всички агенции, тази ми хареса най-много не само като цена, но и като програма. Дано да се окажа права  Grinning

# 491
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Програмата зависи от водача, ние изтеглихме късата клечка и бяхме много недоволни. Не помня кой пътува с тях миналото лято (върти ми се Вели в главата, ако бъркам сори), беше с готината водачка и бяха много доволни.

Между другото, единственото хубаво нещо на фирмата, от моята гледна точка, са добрите хотели. Ние бяхме в Буюк кебан, който е на Аксарай почти и е 4 звезди. Това за 95 лв мисля беше тогава...В офиса обаче, бяха много нелюбезни, после кореспонденцията за номера на паспорти и други неща също много мудно вървеше.

bellier, името на хотела ви се чете нещо като Сьоют, Бялк да каже как е точното произношение на това Söğüt, щото ако търсиш хотел Согут нямада го намериш.

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 13:15 от Nikolija

# 492
  • Мнения: 53
Здравейте. Аз намерих хотела в интернет  Simple Smile Относно агенцията, силно се надявам да останем доволни. Поне за сега кореспонденцията с тях върви добре. Ще видим резултатите накрая. Laughing

# 493
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Здравейте истанбулски фенове! След като четох ваши пътеписи, гледах снимки, бих искала да ви попитам- някой ходил ли е в прочутия клуб Рейна? И въобще може ли свободно да се влиза там, тъй като явно ходят доста звезди? Моля, който е ходил, да сподели впечатления или снимки!

# 494
  • Мнения: 250
Пътуваме на 14 август. Агенцията е Комфорт Травел. Закупих ваучер от Колектива.бг за 134 лв. От всички агенции, тази ми хареса най-много не само като цена, но и като програма. Дано да се окажа права  Grinning

Преди няколко дни се върнах от екскурзия в Истанбул, организирана от Комфорт травел. Ние също бяхме закупили ваучер, но от друг сайт. Хотелът ни бе Vatan Asur 4*, местоположението му беше идеално, персоналът - любезен, а екскурзията мина почти неусетно.
Пожелавам ви приятно пътуване!   bouquet

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 23:20 от DELILA

Общи условия

Активация на акаунт