Актуална информация за работата като стюардеса

  • 19 825
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, трябва ми спешно актуална информация за авиокомпаниите в Дубай. Тази година завърших средното си образование и искам да кандидатствам за стюардеса. Ако някой има информация, моля да пише Praynig

# 1
  • Мнения: 9 900
разбира се, всички стюардеси в Дубай започват от Клюкарника.

# 2
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравей,

Повечето от авиокомпаниите искат навършени 21 год.

Ето и линк с изискванията на  ''Emirates'' и ''etihad'' :
http://www.emiratesgroupcareers.com/english/careers_overview/cab … requirements.aspx
http://www.etihad.com/en-us/careers/cabin/cabin-crew/

# 3
  • Мнения: 6 299
Дъщеря ми е стюардеса в Емирейтс, ако имаш конкретни въпроси питай, ако мога да бъда полезна с нещо ще споделя, но хич не беше лесно.

# 4
  • Мнения: 14
Сестра ми е стюардеса в емирейтс Simple Smile но наистина трябва да имаш 21 години. Преди две седмици бях при нея в Дубай.Ако мога да помогна с нещо питай. Мога да ти разкажа как замина.

# 5
  • София
  • Мнения: 23 072
Аз пък четох обширна статия някъде колко била тежка и неблагодарна работата като стюардеса на Емирейтс. Не знам дали има нещо вярно...

# 6
  • Мнения: 9 900
Аз пък четох обширна статия някъде колко била тежка и неблагодарна работата като стюардеса на Емирейтс. Не знам дали има нещо вярно...
разбира се, тежка работа е, има доста ограничения и изисквания, но всичко е въпрос на гледна точка. Хората възприемат "тежко" по различен начин, отиват с различни очаквания...

# 7
  • Мнения: 0
Дъщеря ми е стюардеса в Емирейтс, ако имаш конкретни въпроси питай, ако мога да бъда полезна с нещо ще споделя, но хич не беше лесно.

"Хич не беше лесно?" Кое?  Всякаква информация би ми била много полезна, аз нямам никаква освен това, което пише в двата сайта, които тук ми дадохте. С колко езика е кандидатствала, какви езици  освен английски е хубаво да знам... иии държат ли много на това изправена на пръсти да достигам 212 см, виждала съм толкова ниски стюардеси.. аз едва достигам 209см .. newsm78 Благодаря на всички отзовали се Hug Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 0
Сестра ми е стюардеса в емирейтс Simple Smile но наистина трябва да имаш 21 години. Преди две седмици бях при нея в Дубай.Ако мога да помогна с нещо питай. Мога да ти разкажа как замина.


Да, разкажи ми, ще ти бъда много благодарна!   love001

# 9
  • Мнения: 14
Ще ви разкажа моята гледна точка. Аз много харесах Дубай. Работата им е тежка да определено но и моята не е лека тук в София. Те поне са добре платени. Имат много плюсове както и минуси. Няколко момичета ми писаха затова ще им разкажа. Сестра ми замина преди 4 години. Емирейтс тогава за първи път от много време набираха персонал.Подаде си св през джобса мисля че беше. За 4 години почти е обиколила света спести си пари и разбира се й се промени мирогледа. Стана много по-оправна преди беше доста свита. Извинете ме ако имам правописни грешки пиша от телефона.За възрастова граница от 21 години тогава те смятат за пълнолетен горна нямат. По моите наблюдения е около 30. Говорих си с една нейна колежка и тя ми каза, че се е вдигнала заради световната криза и вече имат всякакви хора при тях. За мен това е много добра възможност да стартираш извън България , но е временна работа и трябва да си умен за да можеш да си постелеш хубаво за напред. Едно момиче е била при тях междувременно се е записала на курсове в университета и си е останала в Дубай и работи във фирма за организиране на събития. Чака експо 2020 което Дубай 2 спечелил и след него казва, че ще има възможност да работи в която държава иска. Друга нейна колежка има гадже в нейната държава и изплащат ново жилище остава им една година и ще се връща да се женят и да имат бебе.

Последна редакция: вт, 10 юни 2014, 19:42 от Maria27

# 10
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
"Хич не беше лесно?" Кое?  .....  иии държат ли много на това изправена на пръсти да достигам 212 см,
Процедурата по подбора е 3 дни, през които минаваш различни тестове, събеседвания и завършваш с интервю. Peace
Иначе задължително държат да достигаш 212 см. Дори си имат тест за това. Peace

http://www.emiratesgroupcareers.com/english/Careers_Overview/cab … _Recruitment.aspx

Има доста материали и теми в Интернет. Peace

# 11
  • Мнения: 14
До колкото знам да трябва да можеш да затваряш горните шкафове затова са нужни см. За езиците ти трябва много добър английски. Другото е бонус Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 299
Не беше лесно и самото интервю, където не знаеш по какви критерии ги отсяват, още по-трудно обучението в Дубай, защото е доста часове на ден и просто ти остава много малко време за учене и спане. Интервюто /писмено и говоримо/ е било само на английски, тя знае малко немски, но не го е споменала въобще, така, че е достатъчен само 1 език - английски.

# 13
  • Мнения: 765
Не се ли изисква  висше образование? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 299
Няма изискване за висше образование.

Общи условия

Активация на акаунт