Токуда болница - София - 19 тема

  • 80 145
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 213
Здравейте, искам да попитам дали има значение при кой доктор от неонатологията ще се направи трансфонетална ехография. Дали всички са еднакво добри? Др. Масларска е в отпуск а другите доктори не ги познавам

# 181
  • Мнения: 368
В Токуда след нормално раждане , седи ли се 2 часа в родилна зала или на носилка карат жените до стаите им ?

# 182
  • София
  • Мнения: 477
Карат ги по стаите

# 183
  • Мнения: 131
Даже и след секцио веднага ги карат в стаите (а не в реанимация)

# 184
  • Мнения: 693
Здравейте, искам да попитам дали има значение при кой доктор от неонатологията ще се направи трансфонетална ехография. Дали всички са еднакво добри? Др. Масларска е в отпуск а другите доктори не ги познавам

До кога е отпуск д-р Масларска знае ли някой?

Аз основно при нея съм водила малката първата година и никакви забележки (освен чакането, което вече е отделен въпрос и е неизбежно:). Но имам много добри впечатление от д-р Денева, препоръчах я на близка и ходи при нея от самото начало и също е много доволна. Но подробни препоръки не мога да дам за нея.

БеллаМома на нас това излседване друг ни го прави между другото. Освен това си спомням веднъж на около 6 м. падна и тогава д-р Маскарска ни прати при друг лекар да и погледне през главичката (фонтанелата още беше отворена). Така че, щом д-р Маслаксра е казал друг да го направи сигурно си имат вътрешно разпределени някакво и който го прави може да му се довери човек.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 13:45 от teg

# 185
  • Мнения: 2
До кога е отпуск д-р Масларска знае ли някой?

До 3 септември.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 303
Здравейте, момичета!
След около 2 месеца ми предстои раждане със секцио и съм решила да е в Токуда.Проблема е,  че не съм се насочила към определен лекар. Моля да споделите мнение за специалистите, които биха се ангажирали  и да ме насочите към някого. Мисля след 1-2 седмици да се прегледам при някой и да се уговоря със съответния лекар за раждането. Има ли други, които не са се следили, а само са родили там?

# 187
  • Мнения: 368
Д-р Колева, д-р Димитров, са добри оператори.
А до колкото тук съм чела  д-р Лазарова лепи,а не шие след секцио.

# 188
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
*Sesil* , може да бъде и без избор на екип  Peace

# 189
  • София
  • Мнения: 213
На мен ми казаха, че др Масларска ще е в отпуск до края на август, но записваха часове за средата на септември

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 303
*Sesil* , може да бъде и без избор на екип  Peace

Да, но ще съм по-спокойна, ако някой се е ангажирал с мен и ми е насрочил дата.  Вчера звънях 3-4 пъти да си запазя час за преглед, но никой не ми вдигна  Rolling Eyes

# 191
  • Мнения: 1 687
сесил, бъди упорита с телефона и най-добре звъни на централния, на този в АГ-то е случайност да вдигне някой Simple Smile

и аз знам, че за секцио най-много препоръчват д-р Димитров

# 192
  • Мнения: 34
Момичета, за нормално раждане кой лекар ще препоръчате? Аз съм се насочила към Димитров, но наистина най-много позитивни мнения се изказват за това, че е добър при секциото.

Благодаря предварително за мнение Simple Smile

# 193
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Момичета, за нормално раждане кой лекар ще препоръчате? Аз съм се насочила към Димитров, но наистина най-много позитивни мнения се изказват за това, че е добър при секциото.

Благодаря предварително за мнение Simple Smile

Д-р Илиев, д-р Кирякова, срещи се с тях. За всеки лекар ще срещнеш и хубави и лоши мнения, най-добре е да ги усетиш лично  Peace



*Sesil* , може да бъде и без избор на екип  Peace

Да, но ще съм по-спокойна, ако някой се е ангажирал с мен и ми е насрочил дата.  Вчера звънях 3-4 пъти да си запазя час за преглед, но никой не ми вдигна  Rolling Eyes


Разбирам те  Peace

Възможно е в събота кабинетът да е бил обслужван от друга регистратура. Звъни през седмицата, най-спокойно е сутрин  и вечер, ако е възможно звъни около 8ч сутринта и 18:30 вечер  Peace

Телефонът е на регистратурата, на която се обслужват пациентите  на място и ако има такъв в момента - може да не вдигнат.  Peace

# 194
  • Мнения: 34
Благодаря, Алена Simple Smile Има много време до ноември, но искам от рано да си говоря с израждащите доктори.

Общи условия

Активация на акаунт