Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и партньори в сериалите~ Дила ханъм~90

  • 45 437
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 749





                                                                                                                                               




Резюме
Поради възникнал спор за земя, господин Ихсан Баразоглу е убит от Ръза Карадаглъ, в следствие на което Дила ханъм - съпруга на убития се заклева да убие убиеца му. По една случайност Дила се запознава с Ръза, който е непознат за нея. Тя се влюбва и привързва към Ръза бей. Ръза също изпитва голяма любов към Дила ханъм. Когато обаче научава, че Ръза бей е убиеца на съпруга й, Дила ханъм е изправена пред трудно решение.
Кое ще предпочете горделивата и силна Дила ханъм - любовта или обещанието, което е дала срещу горделивия и самоуверен Ръза Карадаглъ? Любовта, въпреки натиска на омразата и враждата, обичаите и традициите? Тази любов ще може ли да просъществува?



Оригиналните епизоди може да гледате тук: 

     












С участието на    







Продукция на: Gold Film    
Режисьор: Nihat Durak    
Сценарист: Gamze Özer    
Музика: Mazlum Çimen    
Автор: Necati Cumalı   

























  Ayça VarlıErkan Petekkaya
най - успешната  двойка -
стари участия и нови проекти
 на актьорите



Любов назаем - SON BAHAR
сериите във vbox 7







Erkan Petekkaya  в: 



"Beyaz Gelıncık"
сериите в dizi.com

“Принцесса хлопковых полей”
сериите руско аудио

“Колекция: Памуковата принцеса - Beyaz gelincik”
сериите с българско аудио във VBOX7




“Памуковата принцеса”
Теми в БГ Мама ТУК


"Sessiz Fırtına" 
сериите в diziizle.net

Официален сайт на сериала


“Тиха буря/Sessiz Fırtına”
сериите с руски субтитри




"Öyle bir geçer zaman ki"
сериите в dizi.com

Официален сайт на сериала







Ayça  Varlıer  в 








"Kalbim 4 Mevsim"
сериите в dizi.com




Гласувайте  за  Erkan Petekkaya -

Гласувайте  за  Ayça Varlıer - 

Гласуването е възможно на всеки час!



Ayça  Varlıer 




                                         

Erkan Petekkaya   







# 1
  • Мнения: 36 749
С много трудности успях да публикувам новата тема. Новото е малко разместване в заглавието. Новото заглавие е

Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и партньори в сериалите~ Дила ханъм~90

В темата включваме информация за новия проект на Еркан и Сонгюл Йоден и мисля, че така е по-правилно. Ако имате друго предложение до 24 часа имам възможност да направя корекция и съм готова да я направя.....

# 2
  • Мнения: 36 749
Колажите за новата тема са творение на Кралицата с едно изключение. Кралице, знам, че колажите са твоята тръпка - благодаря за всички красоти, които създаваш. Малка част от твоите творения са тук на първа страница, но все пак да не претоварваме страницата  Naughty нали  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Една малка поправка на текста: Благодаря ти за всичко, което правиш за нас! 

За да я има тази тема твоя е заслугата. Ти направи първата и след това още много теми  Peace С момичетата вече стигнахме до 90-та тема. Да си пожелаем здраве и живот да стигнем до 900 -та тема Peace

# 3
  • Мнения: 36 749
Да се почерпим за новата тема



Наздраве и да сме живи и здрави  Peace

# 4
  • Мнения: 4 381
Имала съм аз, едно предчувствие..много се забави с публикуването тази тема, а то ..каква била..работата... hahaha
Мамче, благодаря..Прекрасна е!
Честита ни 90-та, да бъдем заедно..поне още..900!
Трогната съм...и аз ви благодаря...
Благодаря, че ви има...а, темата е мястото, необходимо..такова..къде да се срещаме и пишем! newsm53 newsm47 newsm51

# 5
# 6
  • Мнения: 4 381


НАЗДРАВЕ, Мамче.. cheers
За здравето на всички ни! thumbsup

# 7
  • Мнения: 36 749
Имала съм аз, едно предчувствие..много се забави с публикуването тази тема, а то ..каква била..работата... hahaha

Не, не, това го бях решила отдавна....

Ние трябва да ти благодарим Кралице  bowuu bowuu bowuu
Ако ти не беше направила първата тема, сега нямаше да бъдем заедно да си споделяме за проектите на нашите любимци Еркан и Айча, за новите им проекти, защото само тук в заглавието на темата Еркан и Айча ще бъдат заедно. Тайно се надявам съдбата отново да ги събере, но това са само мечти  Praynig

# 8
  • Мнения: 4 381
Няма новини за новият проект, а септември е така..далеч, нали? newsm78

# 9
# 10
  • Мнения: 4 381
Да, Мамче..само тук и в сърцата ни..Галип и Сабиха..ще са все заедно! bowuu

# 11
# 12
  • Мнения: 36 749
Няма новини за новият проект, а септември е така..далеч, нали? newsm78

Да чак след 3 месеца... ooooh!
мисля, че тези дни ще се излъчва последния епизод на отчаяни съпруги, където играе Сонгюл. След това сигурно ще почиват до края на юли и едва през август, ако ни отпускат инфо на час по лъжичка. Ще чакаме, нищо друго не ни остава....
Дано в началото на следващия месец да започнат излъчването на Дила ханъм по ДФ  Praynig

# 13
# 14
  • Мнения: 36 749
Извадих бира от хладилника да се почерпя....Бирата се стоплила и аз съм забравила да я изпия  smile3555 beer Кралице смешно ти е, но розата на никого не прощава  smile3503



Тук няма диалог, но има много любов  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт