Кога момиченцата започват да носят горнище на бански?

  • 42 901
  • 463
  •   1
Отговори
  • Мнения: leet
Имам една маймунка на 7.5 год. и това лято се чудя дали да й купувам бански от 2 части. Възрастта всъщност не е първото определящо нещо, но вие как ги виждате нещата?

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не мога да си спомня точната възраст, някъде към 5-6 беше. Не защото е имала нужда, а да не се чувства неудобно.

# 2
  • Мнения: 354
Точно, когато сама поиска ми се струва най-правилно.  Peace

# 3
  • Мнения: 4 270
Точно, когато сама поиска ми се струва най-правилно.  Peace
+1

# 4
  • Мнения: leet
Ами на нея и през ум не й минава все още да иска и горнище.

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Точно, когато сама поиска ми се струва най-правилно.  Peace
+1
Определено. Особено ако не се полагат усилия да става мацка без време Simple Smile

# 6
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Когато беше на 7-8, моята си избра нещо подобно. Точно два пъти вълните й качиха горнището на врата и го изхвърли.

# 7
  • Мнения: 3 601
Имам една маймунка на 7.5 год. и това лято се чудя дали да й купувам бански от 2 части. Възрастта всъщност не е първото определящо нещо, но вие как ги виждате нещата?
Според моята мома (почти 10 години), с цял бански е по-удобно и за игрите в басейна и на водната пързалка.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Точно, когато сама поиска ми се струва най-правилно.  Peace
На мен също. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 354
Ами на нея и през ум не й минава все още да иска и горнище.
Тогава ти ѝ предложи. В крайна сметка както ѝ е удобно на детето. Има и големи хора на плажа без горнища. Това е плаж.  Peace

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имам една маймунка на 7.5 год. и това лято се чудя дали да й купувам бански от 2 части. Възрастта всъщност не е първото определящо нещо, но вие как ги виждате нещата?
Според моята мома (почти 10 години), с цял бански е по-удобно и за игрите в басейна и на водната пързалка.

По принцип е така, но по-бавно съхне. Дъщеря ми тренира водни скокове и по цял ден е с цял бански, но на морето веднага слага половинките.

# 11
  • Мнения: 21 440
Когато почнат да и растат гърди, иначе за какво и е?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Когато почнат да и растат гърди, иначе за какво и е?
За да не се чувства неудобно!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 656
Имам една маймунка на 7.5 год. и това лято се чудя дали да й купувам бански от 2 части. Възрастта всъщност не е първото определящо нещо, но вие как ги виждате нещата?
И моята дъщеря е на тази възраст. След 3-4 годишна възраст купувам само цял бански. По-удобно е.

# 14
  • Мнения: 21 440
Когато почнат да и растат гърди, иначе за какво и е?
За да не се чувства неудобно!

 Не разбирам, те чувстват ли се неудобно? Просто не съм забелязала.
 Моето дете беше на седем миналата година като ходихме на море, плоско е като дъска и си беше без горнище. Банският има, но той само се смъква и не го ползва.

Общи условия

Активация на акаунт