Стволови клетки от млечни зъби

  • 2 278
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Здравейте!
Не знам дали въпросът ми е за тук и моля модератор да го премести ако се налага.

Искам да съхраня стволови клетки от млечните зъби на дъщеря ми, но не знам къде. Моля , ако имате отзиви и лични впечатления , да ме насочите.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 48
аз нямам съхранени стволови клетки от раждането на сладуркото, а много ми се искаше. Не успяхме заради парите - 5000 лева нямаме излишни Sad а след като изчетох това http://---shortener1---Ci8K1K стигнах до заключението, че моралното изнудване със стволовите клетки е в пълна сила.

# 2
  • Мнения: 510
аз нямам съхранени стволови клетки от раждането на сладуркото, а много ми се искаше. Не успяхме заради парите - 5000 лева нямаме излишни Sad а след като изчетох това http://---shortener1---Ci8K1K стигнах до заключението, че моралното изнудване със стволовите клетки е в пълна сила.

При нас абсолютно същия случай. Подкрепям мнението.  Peace

# 3
  • Мнения: 48
При нас абсолютно същия случай. Подкрепям мнението.  Peace

За съжаление е така с много семейства. Искаш да дадеш максималното на детето и да му осигуриш бъдеще, но от всякъде те скапват с пари и никога не можеш да си надсмогнеш да заделиш и винаги се чувстваш виновен.
знам, че има много болести, които се лекуват със стволови клетки, но тъжната реалност е, че не можем да си го позволим Sad((( Тук дават списък на болестите и обясняват цялата процедура, http://---shortener1---e2aqFp .

# 4
  • Мнения: 17
И аз не го направих при раждането и сега ме гризе. Наскоро четох за възможността от млечни зъби и    от миналата седмица проверявам. Ще пиша като имам впечатления от различните варианти.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Аз се консултирах с няколко добри стоматолози и всички ме посъветваха, ако ще го правим да е извън БГ. За цени навън все още не съм проверявала, но ще направя и това.
Другото, което мисля като алтернатива е да изчакам , докато стигнем до кучешките зъби /последните от които се извличат стволови клетки на този етап/ и да дам време на местните специалисти да отработят наученото.

# 6
  • Мнения: 17
И на мен ми се иска да изчакам, но той много рано ги сменя. На 5 и половина е, а вече имаме 4-те кътника и сменени двата долни, като двата горни се клатят. С тези темпове кучешките не знам кога да ги очаквам Simple Smile Чужбина ще ми е сложно. Но ми стана интересно - защо чужбина. То не е въпрос толкова за умение във ваденето на зъбите, а после кой ще извлече стволовите клетки и как ще ги съхрани. Какво ти казаха, защо в чужбуна препоръчват? Аз проучвам тук как стоят нещата.

# 7
  • Мнения: 21 275
Чувам добри отзиви за : Cryo-Save Bulgaria  Peace

И мен ми се иска,но за съжаление отново идва финансовата страна

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Cryo- save доколкото се ориентирам от сайта им, извличат клетки само от пъпна връв.

А защо в чужбина - защото все още не е ясно как точно извличат клетките и дали изобщо извличат нещо и как ги съхраняват след това. Един професор по детска дентална медицина ми каза: "На този етап ситуацията със стволовите клетки у нас е малко като банковите пирамиди едно време".

Общи условия

Активация на акаунт