Бебешката количка - цяла наука за второ висше №27

  • 89 048
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен  Simple Smile

tweety_pks, продавачката ще ти каже всичко, което искаш да чуеш, само за да си продаде стоката. И най-големия боклук да е, ще каже че е ноемр 1. Лично аз не съм фен на този тип колела - двойни и малки и. не ми се стуват много надеждни, но това ще кажат другите мами, които имат опит с такива.

Аз също имам нужда от помощ за количката  Thinking Марката, на която се спрях последно е Camarelo, модел Sevilla или Carmela. Няма обаче никакви отзиви за нея в БГ сайтовете (масово са на руски, а аз нищо не разбирам)   Sad
Ще съм много благодарна, ако някоя мама сподели мнение за тази марка било то от личен опит или от наблюдения от познати  Simple Smile

# 421
  • Мнения: 128
Мога да ти преведа ако искаш Simple Smile

# 422
  • София
  • Мнения: 44 028
Инглезина са хубави колички. Гумите им не са от най-малките. Обаче като цяло не са най-разпространените в бг, модела си е стар, за това и мненията вероятно са старички. Ако цената е на половина (за нова количка), ми се струва много добро предложение. Въпреки, че новите модели на пег перего  ми харесват повече.

# 423
  • Мнения: 343
Цветина Димитрова, ще съм ти много благодарна  Hug
Само да намеря страницата на форума, който гледах вчера и ще ти изпратя линк Simple Smile
Много много много благодаря предварително   bouquet  bouquet

# 424
  • Мнения: 15
Инглезина са хубави колички. Гумите им не са от най-малките. Обаче като цяло не са най-разпространените в бг, модела си е стар, за това и мненията вероятно са старички. Ако цената е на половина (за нова количка), ми се струва много добро предложение. Въпреки, че новите модели на пег перего  ми харесват повече.

Благодаря много за мнението. Ниастина като цена излизаше около 840лв за нова количка в магазина на вносителите и за това много се чудим. А иначе като я пробвахме ни се стори доста маневрена. Да си призная за мен не е важно дали е нов или старт модел, а да е наистина удобна. Но ще погледна и тези пег перего. Мерси още веднъж.

# 425
  • София
  • Мнения: 44 028
Аз за стар модел писах, защото хем е стар модел, хем не са популярни у нас, за това не намираш мнения, ако ти е харесала на цена, маневреност, функции, аксесоари... взимай я... не е лошо да погледнеш и други, но в крайна сметка важното е на теб да ти харесва.
Иначе  инглезина авио е 999 лв и е с единични гуми.
Някои на пег перего също, но вече дали 3 в 1 ще намерите от тях на такава цена не знам.

Но ако не ви е спешна покупката нищо не пречи на направите още 1-2 обиколки и да поразгледаш повече различни модели и марки.

# 426
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Здравейте и от мен  Simple Smile

tweety_pks, продавачката ще ти каже всичко, което искаш да чуеш, само за да си продаде стоката. И най-големия боклук да е, ще каже че е ноемр 1. Лично аз не съм фен на този тип колела - двойни и малки и. не ми се стуват много надеждни, но това ще кажат другите мами, които имат опит с такива.

Аз също имам нужда от помощ за количката  Thinking Марката, на която се спрях последно е Camarelo, модел Sevilla или Carmela. Няма обаче никакви отзиви за нея в БГ сайтовете (масово са на руски, а аз нищо не разбирам)   Sad
Ще съм много благодарна, ако някоя мама сподели мнение за тази марка било то от личен опит или от наблюдения от познати  Simple Smile

Здравей, нашият избор е Camarelo Sevilla. Изключително доволни сме. Количката е много маневрена и се движи с лекота. Амортисьорите са страхотни и добре омекотяват хода на количкат по разбитите софийски тротоари. Зимния кош е доста просторен. Ако имаш други въпроси- насреща съм!

# 427
  • Мнения: 213
Здравейте момичета,

искам да ви попитам къде в София има най-голям избор и наличности на колички? Не живеем в София, но ни предстои едноседмично гостуване и искам да съчетая нещата, тъй като на дневен ред ни е избора на количка!
Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнение по въпроса!   bouquet

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Някоя дама да си е поръчвала количка Mutsy от Амазон? Някаква информация относно гаранцията? Зададох въпрос за артикула, но кой знае кога ще ми отговорят.
Цената е повече от добра, но и въпросът с гаранцията ми е важен. Заради това и още не съм платила поръчката. Ще се радвам на мнение. Simple Smile

# 429
  • Мнения: 379
Здравейте момичета,

искам да ви попитам къде в София има най-голям избор и наличности на колички?
Писах ти лс.
Моля, някой който има количка триколка на Хаук city да сподели  дали е маневрена?
Приемам и нови предложения за леки триколки.
Мерси!

# 430
  • Мнения: 595
Аз също се интересувам от магазини с голям избор на колички. Благодаря на всички, които ще се включат.

# 431
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен  Simple Smile

tweety_pks, продавачката ще ти каже всичко, което искаш да чуеш, само за да си продаде стоката. И най-големия боклук да е, ще каже че е ноемр 1. Лично аз не съм фен на този тип колела - двойни и малки и. не ми се стуват много надеждни, но това ще кажат другите мами, които имат опит с такива.

Аз също имам нужда от помощ за количката  Thinking Марката, на която се спрях последно е Camarelo, модел Sevilla или Carmela. Няма обаче никакви отзиви за нея в БГ сайтовете (масово са на руски, а аз нищо не разбирам)   Sad
Ще съм много благодарна, ако някоя мама сподели мнение за тази марка било то от личен опит или от наблюдения от познати  Simple Smile

Здравей, нашият избор е Camarelo Sevilla. Изключително доволни сме. Количката е много маневрена и се движи с лекота. Амортисьорите са страхотни и добре омекотяват хода на количкат по разбитите софийски тротоари. Зимния кош е доста просторен. Ако имаш други въпроси- насреща съм!

Здравей betray,
Благодаря ти за информацията  Simple Smile Доста ми помогна да затвърдя избора си. Имам един въпрос относно височината на дръжката от земята до най-високото й положение newsm78 . Да ме ориентираш долу-горе, че не съм от най-ниските, но не съм и много висока  Grinning

# 432
  • Мнения: 213
Ох, искам пак да питам! Момичета, спряла съм се на ето тази количка: coletto marcello
Скрит текст:
Нямам търпение да я видя на живо и побутам някъде из София другата седмица. Дано и тогава ми хареса! Спряла съм се на нея заради SPIN системата. Тука е и въпросът ми. Сещате ли се за друга марка или друг модел количка с подобна система, тоест да се върти дръжката или коша, а не да се налага да се вдига и вади целият кош както са масовите модели?
Благодаря на всеки, който се включи с инфо.

# 433
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
gabsolini , и ние не сме от най-ниските. Дръжката се регулира на височина. Наистина си заслужава- маневрена, удобна, доста голям кош има, който се затваря с цип, комарник, дъждбран и чанта към дръжката. Ние я купихме от магазин "Дундьо"/до Майчин дом/. Бях си харесала количка на ТУТЕК, но тази определено е по-добра. Дъното е пластмасово и може да се повдига и зимния кош от вътре. Гумите се помпат, ако някоя се спука случайно, може да се купи и смени в магазина/ струва 12 лв/.

# 434
  • Мнения: 343
Благодаря, betray  Simple Smile
Аз я намерих в един полски сайт на много, много по-изгодна цена, отколкото ги предлагат тук в БГ и съм решила от там да си я поръчам. Аз си бях харесала на Adbor, но като на мерих тази на по-изгодна цена, просто няма как да е друга. Иначе се спрях на последния им модел - Carmela и то заради разцветката, иначе щеше да е Sevilla. Разлика нямат като характеристики, освен в цветовете и в цената.

Общи условия

Активация на акаунт