Правим опити от 7 дни

  • 3 487
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте искам да попитам дали е възможно след 7 дни да имаш признаци , че си бременна? newsm78

# 1
  • Мнения: 677
след 7 дни бебеправене или 7 дни закъснение? При първото май не.....

# 2
  • Мнения: 14
7 дни бебеправене

# 3
  • Мнения: 25 570
И какви са признаците?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Не

# 5
  • Мнения: 636
Поредна безумица !  Joy Преди малко четох дали водната костенурка е в опасно съжителство с бебето, но това тук, направоооооооооо :X  Joy

# 6
  • Мнения: 14
гадене и главозамайване

# 7
  • Мнения: 5 513
А не. Това е от опияняващата радост покрай бебеправенето.
Може и да си яла нещо развалено.. Thinking

# 8
  • Мнения: 25 570
Защо реши, че точно тези са признаците на най-ранна бременност? Четири пъти съм забременявала, но нито веднъж не съм изпитвала гадене, нито пък главозамайване.
Даже и да си забременяла, за толкова кратко време дори яйцеклетката ти не е разбрала какво ѝ се е случило, камо ли тялото ти да започне да реагира. Laughing
Успокой се и не се вживявай много-много. И да не стане този път, ще пробвате другия месец пак.
Успех! Simple Smile

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добре, колко пъти ще пускаш една и съща тема ooooh! Достатъчно изчерпателни бяхме при предишните ти въпроси.
В резюме:
Забременява се по време на овулация
Тест се прави след закъснение
Симптоми на толкова ранен етап няма
Нещо друго да те интересува?

# 10
  • Мнения: 2 486
Ох,защо някои хора преди да пускат цяла тема не вземат малко да се ограмотят!? ooooh!

# 11
  • Мнения: 25 570
Четенето е по-трудно от клецането.  Peace

# 12
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Ти пък изкара симптомите, че се появяват още на следващия ден.

# 13
  • Мнения: 25 570
Плюс това има доказан многократно от практиката природен закон - колкото повече го искаш едно бебе, толкова по-трудно става. Така че само с тропкане на краче "Много искам!" не става.
Виж, ако не искаш бебе, понякога дори един-единствен полов акт е достатъчен. Ей-тъй, да ти е гадно.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ти пък изкара симптомите, че се появяват още на следващия ден.
А, и такива ги има Laughing Тук съм чела дори мнения, че усещат още по време на секс, че се получава Joy

Общи условия

Активация на акаунт