Такъв е животът “Шейново”

  • 2 125
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 575
Тук няма да обсъждам шейново. Така се казва новото риалити шоу по БТВ.
Мислите ли, че нещо толкова съкровенно като раждането има място във формат "риалити шоу" newsm78 Или пък е много информативно? На мен като бременна би ми било доста интересно. А на вас?
http://www.btv.bg/special/?story=540

# 1
  • Мнения: 351
И аз ще го гледам с интерес, въпреки че до тогава сигурно ще съм родила Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 817
Гледам подобно предаване по RTL "Mein Baby".За съжаление сериите ги повтарят за n-ти път.Дано предаването по БТВ да е по-интересно.

# 3
  • Мнения: 2 309
Откага щяха да го излъчват newsm78

# 4
  • Мнения: 5 401
Ооооооооо ще го гледам! Явно ще му удрям по един плач на епизод и ще потъвам в мечти!! Само не разбрах от кога стартира?!  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
няма търпение да го гледам:)

# 6
  • Мнения: 5 103
Ще го гледам , но не бих позволила мене да ме снимат.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 671
Откага щяха да го излъчват newsm78

Oт 6-ти март, не знам от колко часа.

# 8
  • Мнения: 6 164
Ще гледам първи епизод, пък ще видим дали ще ми задържи интереса.

# 9
  • Мнения: 903
И аз ще го гледам с удоволствие  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Макар че съм родила преди близо година, с удоволствие ще го гледам; това няма да е първата телевизия, която ще излъчва такова предаване Wink

# 11
  • Мнения: 2 763
Да, има място. Докато бях бременна гледах нещо подобно по RTL. Даже и по канал 1 или НТВ /не помня/ вече има подобно предаване. Гледах го преди една-две седмици в събота сутрин. Тогава няколко души се обадиха в предаването да изразят възмущение! Аз лично намирам подобни предавания полезни и интересни.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 901
Нямам търпение да го гледам, макар и да съм сигурна, че ще си изям пръстите от притеснение! моето раждане така и не го разбрах и почувствах истински, скрита зад този параван, поне да видя как стават нещата точно там, където раждах и аз. И нямам търпение да видя доктор Ковачева в действие, наистина! Просто няма да я забравя, как ме поглеждаше над паравана от време на време и продължаваше да работи. А разговорите в залата между лекарите също бяха много забавни! Ей, отнесох се!

Някой като научи ден и час на първото предаване, да пише непременно!

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ще гледам първи епизод, пък ще видим дали ще ми задържи интереса.
И аз така Peace

# 14
  • Мнения: 1 999
Ще го гледам. Мисля, че ще бъде много интересно и полезно това реалити шоу на всички бъдещи и настоящи майки! Peace

Общи условия

Активация на акаунт