Консултация на ортопед

  • 626
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 878
Не мога да се удържа и да не се похваля, толкоз ми е весело  Crazy

Мили Мами, да знаете съвсем откачих вече  Laughing - току що се връщаме от профилактичен преглед при ортопед, а той милия ортопед бил станал наскоро татко  Crazy и като ме подпита да го поконсултирам  как се храниме с бебо Mr. Green и като се почна - леле не знам от къде го извадих това красноречие на тема кърмене и късно захранване и никаква вода и никакви сокчета и СЗО и .....................и абе чак аз сама на себе си се удивих как всичките съвети от тук са ми влязли в мамешкия мозък, че и форума цитирах и похвалих. Той накрая ми вика човека "Благодаря за консултацията, ей ама за всичко сте подготвена"  Joy, а аз "еми моля няма защо, ако жена ви иска да ми се обади"  Joy, е и аз му брагодарих за неговия ортопедичен преглед  Mr. Green Та така бавно и славно започвам да криввам от "правия" път  Mr. Green

 Ама да знаете много мило и сладко се получи с тоя доктор, а и той беше много симпатичен, а сестра ми (и тя беше в кабинета с мен) направо не можа да ме познае и вече е наясно, че като и дойде времето при мен на консултация само ще идва  Laughing

# 1
  • Мнения: 4 915
Май си обсебена от форума.  newsm53

 Браво за ентусиазма и рекламата. Mr. Green



# 2
  • София
  • Мнения: 1 121
Хубаво е, когато има хора, които да питат, като не знаят, и да търсят информация. За съжаление повечето са точно обратното - специалисти по всичко. Браво!

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
 newsm62Така е, човек трябва да е информиран!Мене, докато раждах, гинекологът ме изпитваше що е то епидурална анестезия, къде се поставя, какви вещества се използват, а защо се слага система, пък кога се слага hahahaАз си напъвам и обяснявам дъра-бъра, а стажантката и една друга лекарка -  #ShockedМоят дофтор се кефи колко много знам, все едно той ме е учил Joy
Свестните лекари винаги се кефят на информираността на пациента, комплексарите се дразнят.

# 4
  • Мнения: 3 760
Браво на теб. Чудесно е, че предаваш щафетата. Браво и на доктора, че иска най-доброто за детето си и, че не се срамува да признае незнанието си. Но ако ти не беше изнесла аргументирана и пространствена лекция, едва ли щеше да прояви особен интерес.
Още веднъж-БРАВО!

# 5
  • Мнения: 1 878
Беше наистина много сладко да консултирам Доктор  Mr. Green и наистина добрите лекари не се чустват застрашени да попитат - апропо д-ра се казва Димитров  Wink , Ортопедията в Горна баня

А вие момичета, вие ме карате да се чуствам адски добре във вашата компания  Hug и ммммда пристрастена съм  от известно време и си го признавам от време на време smile3521

# 6
  • Мнения: 577
Само така  newsm10 newsm10.И моят мъж казва че вече не може да ме познае,преди казвах че няма да го кърмя въобще,а сега не исам да го захранвам до 6-тия месец,поне smile3558

# 7
  • Мнения: 398
Вие наистина сте храбри мами, защото не вие страх от системата.   bouquetПри мене е лесно - дават ми книжки, лекарите единодушни по всички теми. Понякога се чудя дали на ваше място щях да съм талкова смела.

# 8
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
е браво много хубаво  Hug и добра подготовка  Wink
то и аз като белинда като раждах и им викам "искам упойка" а те "добре" и идва сестричката с декларацията за подписване и вика "знаеш ли що е епидурална упойка,как се бие и какви са рисковете" ...аз правъзмогвайки в тоя момент контракцийте  hahaha и викам "ДААААА бие се в епидуралната област,под спиналната, слага се с катетер и се влива периодично...дъра бъра"... а тя  #Crazy  Shocked "Ами да бях дошла при теб да ми обясняваш едно време -много по-разбираемо и поне на българси " .... Whistling

# 9
  • Мнения: 1 680
страхотно заглавие Сънили, мнооого ми хареса и много се смях и много кеф ми стана...

# 10
  • Мнения: 3 926
newsm62Така е, човек трябва да е информиран!Мене, докато раждах, гинекологът ме изпитваше що е то епидурална анестезия, къде се поставя, какви вещества се използват, а защо се слага система, пък кога се слага hahahaАз си напъвам и обяснявам дъра-бъра, а стажантката и една друга лекарка -  #ShockedМоят дофтор се кефи колко много знам, все едно той ме е учил Joy
Свестните лекари винаги се кефят на информираността на пациента, комплексарите се дразнят.
И аз, и аз бях така Mr. Green Ама това си е то - форуми към БГ-Мамма - стига да искаш можеш и висше да избуташ с инфото от тук Wink И моят доктор така ми се кефеше, че чак рече, че може да ми връчи скалпела сама ди направя секциото hahaha
Иначе Съни точно така се прави. Четеш статията как да говорим за кърменето и после гледаш внимаателно хората в очите - ти си личи кой поддава Mr. Green Аз вече имам три бременели от квартала в списъка и всичките ми имат телефона. Обаче такъв нпредък - чак доктор да консултирам... ще обявим едно състезание Wink Laughing Hug

# 11
  • Мнения: 1 878
Ооо Асе ти си ми музата - от теб мисля го прихванах ентусиазма да зарибявам народа - заразно е - да внимава който общува с кърмачки  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 242
Хахах, много сте сладки всички!
Sunnily* браво, само така! Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 70
Страхотни сте  Laughing
И аз учудих моя анестезиолог като доста компетентно го попитах по време на операцията дали ми е сложил спинална упойка и той се смее и вика "ама ти се интересуваш, откъде ги знаеш тези неща". А аз гордо му обевявам "еми, чела съм"  Mr. Green
А на прегледа ни при ортопед като взех да разпитвам и човека много ми се зарадва на ентусиазма и като взе да обеснява, а отпред чакат още три бебчета  Blush Като му казах, че му имам координатите от интернет и той веднага ми даде линкове и каза, че познава много майчета и те са превели някои от нещата. Тук в сайта има една статия за избора на детски обувки, препоръчана от него.

# 14
  • Мнения: 3 810
Ей, Sunnily* , аз си мислех че си писала какво те съветва ортопеда, а не ти какво си го посъветвала...  Joy
Я сега пиши какво ти каза той по неговата област? То и това е интересно!
(А си хитруша- копнала си го на две местенца... Flutter)

Общи условия

Активация на акаунт