Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №34

  • 60 984
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 855
http://www.amazon.co.uk/Marta-Jonsson-Womens-Boots-5003/dp/B00FY … 57757&sr=1-54
Някой, ако е поръчвал нещо от марката, моля да сподели как са размерите и качеството, разбира се. Колебая се между два номера, а разликата в цената им не е за пренебрегване. Предварително благодаря!

# 541
  • Мнения: 2 575
Привет,

Понеже нямам време да изчета всичко, надявам се на отговор от вас Wink
Неотдавна поръчвах от javari през Amazon.de и нямах никакъв проблем с доставка до хотелски комплекс на морето (извън населено място - на 12 км от Созопол) с куриер.
Реших да поръчам и от Amazon.co.uk, където обаче чак след като платих, забелязах, че доставката, за която ми взеха 10 Паунда е с Royal Mail. Тревожи ме фактът, че обикновено Royal Mail изпраща до пощенски клон и оттам получавам известие. Вижда ми се твърде нереално някой пощальон ( а не куриер в случая) да ми донесе известие за пратката..........на 12 км от Созопол. В общи линии въпросът ми е - на адреса ли си получавате направо колетчето от Amazon.co.uk или се ходи до пощенски клон?

# 542
  • Мнения: 2 880
Здравейте  Hug
Моля дайте идея за подарък за едно мн специално момче на 2 год....исками се нещо оригинално,интересно....до 50лв.   bouquet

# 543
  • София
  • Мнения: 78
http://www.amazon.co.uk/Marta-Jonsson-Womens-Boots-5003/dp/B00FY … 57757&sr=1-54
Някой, ако е поръчвал нещо от марката, моля да сподели как са размерите и качеството, разбира се. Колебая се между два номера, а разликата в цената им не е за пренебрегване. Предварително благодаря!

Имам ботуши Marta Jonsson номер 36 /UK3/. Отговарят на номера си. Качеството е отлично.

# 544
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Асинка , в малкото случай, когато съм поръчвала от амазон до България, пакетите са идвали в пощата ...

# 545
  • Мнения: 472
Здравейте  Hug
Моля дайте идея за подарък за едно мн специално момче на 2 год....исками се нещо оригинално,интересно....до 50лв.   bouquet

Ами то много си зависи от детето. Моята например много се забавлява с този сет за пластелин, но тя например е по-кротко дете, което обича да седне и да се занимава с нещо, изискващо съсредоточаване. Като гледам повечето ѝ връстничета предпочитат по-скоро да тичат, скачат и т.н. и за тях този подарък не е подходящ. Друга много успешна покупка ни беше този статив за рисуване. По нашите магазини има доста по-евтини - например икейският е чудесен и на много хубава цена, но когато аз купувах ѝ идваше малко висок. Тези двете предложение ми харесват и поради причината, че се ползват доста по-дълго време.
Но.. все пак всичко си зависи от темперамента на детето де и какво би му било интересно на него. Wink

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 14:39 от Михи

# 546
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
момичета ,имам въпрос делонги имат ли международна гаранция?ако си поръчам уред от френски амзон ,дали ще ми важи гаранция?

# 547
  • Мнения: 788
http://www.amazon.co.uk/Marta-Jonsson-Womens-Boots-5003/dp/B00FY … 57757&sr=1-54
Някой, ако е поръчвал нещо от марката, моля да сподели как са размерите и качеството, разбира се. Колебая се между два номера, а разликата в цената им не е за пренебрегване. Предварително благодаря!

Аз тези през лятото на 2012 http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00740RR32/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1, още си ги нося, любими са ми. Отговарят си точно на размера, аз нося 38, само ги носих да ми ги разширят малко, че ми бяха тесни, но така като гледам, май си е от модела.

ПП. Да използвам момента. Поне пет пъти съм запаметявала сайта за проверка на срока на годност за продукти и след време, като не ми е потрябвал и трия. Е, сега ми трябва, пък аз го нямам. Моля някой да го постне да проверя това, че пристигна най накрая! http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00740RR32/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 16:38 от Im So Excited

# 548
  • София
  • Мнения: 44 088
Здравейте  Hug
Моля дайте идея за подарък за едно мн специално момче на 2 год....исками се нещо оригинално,интересно....до 50лв.   bouquet

Ами то много си зависи от детето. Моята например много се забавлява с този сет за пластелин, но тя например е по-кротко дете, което обича да седне и да се занимава с нещо, изискващо съсредоточаване. Като гледам повечето ѝ връстничета предпочитат по-скоро да тичат, скачат и т.н. и за тях този подарък не е подходящ. Друга много успешна покупка ни беше този статив за рисуване. По нашите магазини има доста по-евтини - например икейският е чудесен и на много хубава цена, но когато аз купувах ѝ идваше малко висок. Тези двете предложение ми харесват и поради причината, че се ползват доста по-дълго време.
Но.. все пак всичко си зависи от темперамента на детето де и какво би му било интересно на него. Wink

ако ще е икеа - дървено влакче.
За оригинални подаръци за 2 годишни...не бих търсила оригиналност, а да допада на детето според интересите му. Какви са те може да питаш родителя и да търсиш после нещо хубаво според тях.

# 549
  • Мнения: 2 575
Асинка , в малкото случай, когато съм поръчвала от амазон до България, пакетите са идвали в пощата ...

Благодаря, предполагах че е така Sad

# 550
  • В друг свят...
  • Мнения: 128
момичета ,имам въпрос делонги имат ли международна гаранция?ако си поръчам уред от френски амзон ,дали ще ми важи гаранция?
на мен не ми я уважиха, нямало гаранционна карта както на уредите закупени от БГ. Утре отивам да си вземам кафе-машината и ще си плащам (не ми се занимаваше с връщане, въпреки че английския амазон ми поемаха пощенските)

# 551
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
ако ще е икеа - дървено влакче.

+1
Моите две момчета са много различни, малкият почти не се интересува от играчките на малкия, но това влакче Икеа е абсолютният хит и за двамата, дори в момента го редят заедно (едно от малкото неща, което правят заедно).
Естествено ние го допълвахме във времето и сега имаме огромна колекция, с която строят из цялата стая с всички видове мостове и прочее.

# 552
  • Мнения: 20
Здравейте,

Моля някой ако има от тези сутиени да даде мнение дали си отговарят на номерацията:

http://www.amazon.co.uk/Wonderbra-Ultimate-Strapless-Bra-Womens/ … ltimate+strapless

Благодаря предварително.  Hug
Аз имам такъв от ларедут, с код ми струваше около 30 лева. Според мен е леко умален, аз купувам винаги 75 /90 по френски/ и са ми добре, но този едва го закопчавам. Иначе е страхотен корсет, има пластини вътре, които поддържат формата на гърдите, силиконови лентички, супер е и ми е любим.

# 553
  • FR
  • Мнения: 214
момичета ,имам въпрос делонги имат ли международна гаранция?ако си поръчам уред от френски амзон ,дали ще ми важи гаранция?
Тъй като вече се интерсувах за гаранцията, говорих с френския сервис на делонги. Те ми казаха, че Амазон.фр купуват гаранцията от тях. Значи ако в срока на гаранцията има повреда трябва да се обърнеш към Амазон.фр, а не към делонги, в която и да е държава.

# 554
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
момичета ,имам въпрос делонги имат ли международна гаранция?ако си поръчам уред от френски амзон ,дали ще ми важи гаранция?
Тъй като вече се интерсувах за гаранцията, говорих с френския сервис на делонги. Те ми казаха, че Амазон.фр купуват гаранцията от тях. Значи ако в срока на гаранцията има повреда трябва да се обърнеш към Амазон.фр, а не към делонги, в която и да е държава.
Благодаря ,много благодаря за информация .  bouquet
имам още едно питане , искам да си поръчам тази кафемашина http://www.amazon.fr/Delonghi-EC190CD-EX-Cafeti%C3%A8re-Filtre/d … eLonghi+EC+190+CD
но се чудя как да я поръчам,
директно до БГ или да ползвам превозвач. newsm78
До БГ с превозваа ще излезе всичко около 18 лв ,директно до БГ около 36 лв. Въпроса ми е ако в рамки на 2 год. има някакъв проблем,,как ще стане връщането на уреда, аз ли трябва да поемам транспортни разходи?има ли значение дали е доставена от Амазон  до БГ или френски адрес?


Общи условия

Активация на акаунт