Има ли такова нещо?

  • 2 175
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 293
при мен към 5-тия месец от бременността почнаха да ми стягат обувките и да ме болят краката. като тръгнах да си търся пролетно-летни обувки и се намъквах в два номера по-големи.
мислех, че е от отичането и килограмите, но сега 6 месеца след раждането старите обувки все още ми стискат (на дължина), тъй че съм с един номер нагоре.

# 31
  • Мнения: 3 760
Уви! Трябва да изхвърля почти всичките си обувки. Един номер в повече!!!
При бременността често стъпалото се сляга. Добре, че е само при първа бременност /ако се получи, де/.
При мен се появи в края на 7-ми месец.

# 32
  • Мнения: 949
Сигурно е така защото при мен в края на бремеността ми бяха малки почти всички обувки.

# 33
  • Мнения: 179
Има има...има такова нещо ..... В началото на първата бременност носех 38 номер , а сега съм с 41 и ...... о ужас от къде обувки за този крак Simple Smile

# 34
  • Мнения: 702
 На мен не ми стават обувките които обувах преди да забременея Sad

# 35
  • Мнения: 2 309
На мен ми пораснаха с половин номер.Сега ми е трудно да си намеря удобни обувки,понеже съм междинен номер.Сърцето ми се сви,като си раздадох любимите обувки ...

# 36
  • Мнения: 3 611
Нинам.
От 7ми клас все си нося 36ти номер.

# 37
  • Мнения: 1 711
    И аз за пръв път чувам за такова чудо. Родих, а все още си нося 37 номер обувки.

# 38
  • Мнения: 4 422
На мен ми се случи с половин номер ми порастнаха краката и то на дължина.Не е от кг.,защото съм си много слаба...Сега не знам дано пак да не стане така,че имам много готини нови обувки и ботуши и какво ще ги правя ooooh!

# 39
  • Мнения: 5 103
Значи няма да рискувам да си взимам обувки за след раждането newsm78

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 926
На мен лично не ми се случи Praynig, но една приятелка носи след като роди един номер обувки по-голям Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 3 042
На мен през втората бременност ми се случи, някъде през 7м,  да не мога да си обуя обувките.Трябваха ми 1 номер по-голями. Но краката ми просто се бяха падули / не съм имала албомин/ и се оправиха известно време след като родих, и си ми станаха старите обувки.

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има - да.
Носех като мома 35.5 - 36. Сега 37, а заради падналия свод - 38  Shocked

# 43
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
 През първата бременност нямах проблеми с обувките, но през втората ми се наложи да си купя маратонки с един номер по-големи. ShockedА дали ще си остана с по-голям номер още незнам защото бебчо е много малък. newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 281
има такова нещо и на мен ми пораснаха, но мисля, че не е с цял номер, защото зимните ми обувки ми стават, а само едни есненни и едни летни /официални обувки са ми малки/. може би с 1/2 номер са ми пораснали.
това е положението сега, т.е. отдавна са минали отоците. а за протокола съм си възвърнала килограмите от преди бременноста - така, че ...  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт