Бихте ли се срещнали с "конкуренцията" ?

  • 22 314
  • 419
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 23 072
Минчев, преди да ръсиш мъдрости, що не вземеш да попрочетеш темата.  ooooh!

# 406
  • Мнения: 137
Тогава нямаше да са мъдрости.

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Авторке, абе трай си и се прави,  е не знаеш. 

Да е правят още на глупачка ли?  Stop

Що е с него още? Нека позная - защото не е от много обортните а този вероятно е свестен мъж. И естествено и други го искат.

Да бе. Всеки средностатистически мухльо, който се прави на голям мъж зад гърба на жена си, си мисли, че за него има една гора женски ръце.

# 408
  • Мнения: 137
Не е хубаво да се изневерява. Не подкрепям такива взаимоотношения.

# 409
  • Мнения: 2 650
Не е хубаво да се изневерява. Не подкрепям такива взаимоотношения.
Минчев, преди да ръсиш мъдрости, що не вземеш да попрочетеш темата.  ooooh!
Не е  ясно дали има изнвевяра, има разни писаници някъде с някого, има и идея за среща с идейната писачка...за сега никво друго инфо Laughing Така, че господин Минчев, мога само да ви се възхитя на морала, но не и на способността ви  за четене Sunglasses

# 410
  • Мнения: 1 040
Минчев, карай си трамвая  Mr. Green

# 411
  • Мнения: 24
Здравейте,
Нямаше ме известно време и не съм писала. Интересни мнения прочетох. Както казах вече, не става въпрос за мен.
И да съм имала съмнения – никога не съм го правила (да се срещам с "конкуренцията") .( Имала съм само веднъж съмнение) . Седнах с човека и  му казах за това, което имах  като усещане. Казах му, че виждам, че от известно време е отнесен и може би мислите му са другаде,  и ако има нещо, то е добре да преосмисли поведението си, защото много би ми било обидно да разбера от странични хора, ако има нещо. Също така му казах, че ако ме уважава и обича, не би допуснал хората да говорят зад гърба ни и да има шушукания от близки и приятели. Разбра ме отлично. Защото все още е с мен, след 25 години заедно.

По темата – все още се пише „сценарий” как да стане срещата. Разбрах, че е решила да им направи „среща” без мъжа й да подозира за това. ... Оставам без коментар.

# 412
  • Мнения: 2 927
По темата – все още се пише „сценарий” как да стане срещата. Разбрах, че е решила да им направи „среща” без мъжа й да подозира за това. ... Оставам без коментар.
     Ако приятелката ти е решила непременно да се самонарани, нищо не можеш да направиш. Остави я да си троши главата. И откажи да ѝ бъдеш душеприказчик, когато започне да се жалва, че са я унижили, обидили, изоставили и т.н. Трудно се казва на приятел, който страда: "Сам си го направи".
     Малко мъже ще понесат подобна унизителна ситуация.

# 413
  • София
  • Мнения: 2 901
Тъпо е да пускаш и поддържаш такава тема, породена от терзанията на приятелка. Освен събирането на статистика за... собствено успокоение или развлечение, какво спечели приятелката от това? Беше чудесна дъвка, сеир за приятелки.

За да напиша горното, съм провокирана от израза "Оставам без коментар".

# 414
  • Мнения: 24
Тъпо е да пускаш и поддържаш такава тема, породена от терзанията на приятелка. Освен събирането на статистика за... собствено успокоение или развлечение, какво спечели приятелката от това? Беше чудесна дъвка, сеир за приятелки.

За да напиша горното, съм провокирана от израза "Оставам без коментар".

Не искам да се оправдавам и благодаря за всички мнения, дадени до тук.Не знам как е отстрани, но да кажем, че наистина пуснах темата за случка, която се отнася за приятелка, за много близък човек, доста по-малка на години от мен. Понеже моето мнение е, че не трябва да прави това, да се унижава по този начин, исках да си "сверя часовника" и да чуя и други мнения. Израза ми "Оставам без коментар" е породен от това, че грубо казано иска да среща мъжа си и предполагаемата "любовница" без той да подозира. Познавам ги и двамата. И съм почти убедена, че ще сгреши.

Разбира се имате право да мислите каквото си искате.

# 415
  • София
  • Мнения: 2 901
Най-етично е да си сверяваме часовниците, когато това касае нашите часовници и нашите решения.

Другия вид сверявания тълкувам по по-раличен начин, който не звучи привлекателен за автор на подобни теми.

Все едно аз да пусна тема за сверяване на часовник, породена от това, че най-добрата ми приятелка, която не готви на децата си вкъщи, а предпочита да им купува готова храна, че харчи неразумно парите на мъжа си, а той се скъсва от работа, че има извънбрачна връзка и нищо чудно скоро да си провали семейството заради безразсъдството си. Как звучи? Просто клюкарско? Чудесен начин да натрупам точки с атрактивна тема?

Как ще се чувствам аз, ако за нещо толкова лично открия тема тук, пусната от приятелка? "Оставам без коментар" определено би преляло чашата.

# 416
  • Мнения: 24
Най-етично е да си сверяваме часовниците, когато това касае нашите часовници и нашите решения.

Другия вид сверявания тълкувам по по-раличен начин, който не звучи привлекателен за автор на подобни теми.

Все едно аз да пусна тема за сверяване на часовник, породена от това, че най-добрата ми приятелка, която не готви на децата си вкъщи, а предпочита да им купува готова храна, че харчи неразумно парите на мъжа си, а той се скъсва от работа, че има извънбрачна връзка и нищо чудно скоро да си провали семейството заради безразсъдството си. Как звучи? Просто клюкарско? Чудесен начин да натрупам точки с атрактивна тема?

Как ще се чувствам аз, ако за нещо толкова лично открия тема тук, пусната от приятелка? "Оставам без коментар" определено би преляло чашата.


Госпожо,
Приятелката ми знае, че съм пуснала темата. Не бих го направила без нейно съгласие.

Ако нямате какво да добавите по нея , моля, не се чувствайте ангажирана да пишете тук.
(не е нужно да има грубо отношение).

Peace.

# 417
  • София
  • Мнения: 2 901
Госпожо,
Приятелката ми знае, че съм пуснала темата. Не бих го направила без нейно съгласие.

Ако нямате какво да добавите по нея , моля, не се чувствайте ангажирана да пишете тук.
(не е нужно да има грубо отношение).

Peace.

Момиче, темата отдавна не е за приятелката ти, а е диалог по принципни въпроси и лични преживявания по казуса. Отдавна никой не чакаше твоя ъпдейт, а от "оставам без коментар" определено нямаше нужда.

Писала съм деликатно, ти загрубя първа.

Приятелката ти се е съгласила. Верно? А темата и постовете ти в нея виждала ли е?

# 418
  • Мнения: 4 270
Има ли значение за кого е темата? И за авторката да е, ако това е начинът да комуникира свободно, какъв е проблемът? Нали всички се сещаме, че ако беше писала, че на нея й се е случило и самата тя има колебания, n-броя съфорумки щяха да се втурнат да я обвиняват и да я засипват с мозък. Активните потребителки тук са като състезателни коне, не дават думата на никого, те са най-най-можещи, знаещи, и на тях разбира се никога нищо не би им се случило, страшна олелия настава, ако някой прояви слабост и т.н. Така, че кой точно е в основата на ситуацията е без значение, надявам се авторката да е намерила и ценни мнения тук.

# 419
  • Мнения: 137
Абе то темата е била сериозна. Жената явно има вътрешно терзание. Лошо е че мъжът й я е поставил в тази ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт