ЧДГ Славейче

  • 52 649
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 141
И ние сме 4-ти месец в Драгалевци в средната група и определено доволни! По 10-ина деца са в група,излизат много редовно  навън и всеки ден ни дават листче какво са учили. Незнам как на някого се е видяла остаряла база-направо си е много хубаво и просторно.
Колебаех се между базата им на ул.Любен Каравелов ( на моя близка детето е там),но се спряхме на Драгалевци,въпреки че ни е по-далеч.
Има ли други мами с деца там вмомента?

Базата не е особено добра. Паркета в помещението за хранене е черен от изтъркване. Посещавала съм няколко други градини, в тази определено има какво да се желае от към база.


Както и откъм отношение към родители и деца. Когато за първи път отидох да оставям детето, излезе един мъж, грабна го и без да каже нищо, нито на мен, нито на детето, за да го въведе плавно, той го грабна все едно го отвлича. Бях в шок, как може такова отношение. На втори ден беше една по възрастна лелка с лош поглед и отново същата работа. Изобщо никой да не ми ги хвали колко са добри и сърдечни, откъм отношение са кръгла нула.
Няколко пъти бях свидетел как момичетата отвън на двора си говорят, как няма да им бършат сополите като реват и прочие простотии ( това за най-малките ), докато го оставяха да реват за майките, без да им обърнат грам внимание. Вие не знам как ги виждате толкова прекрасни… честно….

# 76
  • Мнения: 1 396
Здравейте, някой със скорошни впечатления от яслата на ул. ,,Отец Паисий"?

Общи условия

Активация на акаунт