легло за новородено

  • 1 881
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ ,АЗ СЪМ ОТ ПЛОВДИВ И ИСКАМ ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ ОТКЪДЕ ДА КУПИМ КОШАРА ИЛИ ЛЕГЛО ЗА БЕБО ,ТЕРМИНА МИ Е ПРЕЗ М.АВГУСТ  И ИСКАМ ДА ПОДГОТВИМ ТЕЗИ НЕЩА ,КАКТО И КОЛИЧКА ,НЯМАМЕ МНОГО СРЕДСТВА ,НО ВСЕ ПАК ВЯРВАМ ,ЧЕ ИМА И НА ДОБРИ ЦЕНИ 2 В1

# 1
  • Мнения: 11
Ако имате старо детско легло е най- добре, че са най - здрави. Ако не може да разгледаш в продавалника и за легло и количка - има много нови запазени легла и колички.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 900
2в 1 какво? Легло? Количка? легло-количка?

Легло 2 в 1 не бих взела(такова, което  се преобразува после в 1 персон). Кошарки сладки, за  не много пари има в икеа(ако ви е опция една разходка до сф). Но пък не си казала и дървено или платнено искаш?
Количка - кажи поне до колко пари търсиш и какви са ти критериите(въпреки, че за колички има отделна, огромна тема и много  момичета там също могат да се включат със съвет и опит).

И не пиши с главни букви, смята се за крещене и не е особено учтиво.

# 3
  • Мнения: 436
Кажи какви пари сте предвидили за всяко и ще те насочим.
Иначе ние взехме количка на малкия от продавалник. Нова. 280 лв. Отделно зимен и летен кош. Покривало за всеки кош,чанта и дъждобран. Отделно додадохме 70лв. за кошница за колата-същия модел. Марката е Romeybaby.Много е маневрена,лека и с приятна визия.
Иначе тези легла 2в1 вървят скъпи от 300 нагоре. Ако си имала предвид количка 2в1...те същото са над 300,но може да намерите нещо на акция или втора ръка  Peace

# 4
  • Мнения: 128
зависи колко пари можете да отделите, но в момента има колички 3 в 1, също и мултифункционални легла с люлка, скрин, чекмеджета и място за повиване на нас ни спести парите за гардероб и много място, а количката ни е със столче за кола, летен и зимен кош иначе поотделно излизат по-скъпо

Общи условия

Активация на акаунт