Споделете 181

  • 65 428
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Вълк ,явно сме съграждани .
Не познавам тази доктор Рашкова ,но съжалямам за случилото се .Това е скандално направо и безумно.
Миличина ми е позната и по име и децата съм водила при нея.
  Що за бюрокрация е това . Нашата лична е Пенчева.

# 736
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Вълк, съжалявам за жената, но при тези обстоятелства имате право веднага да изберете нов личен лекар и най-добре да го направите, иначе от РЗОК ще ви разпределят служебно и трябва да ходите да проверявате при кого сте.

# 737
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Споделям - отслабвам , чувствам се добре , подреждам си нещата  bowuu

# 738
  • Мнения: 3 096
Споделям, че темите, които засягат личния живот и материалното състояние на хората, ме отблъскват. Особено когато безплодното чесане на езици неизбежно се изроди в надпревара кой е най-Убав. Не проумявам как хора, по документи възрастни, а по собствена преценка - зрели, не желаят да пуснат този кокал. Съжалявам за участието си по темите, въпреки че то беше минимално. По-точно, отвратена съм.

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 09:21 от Songes

# 739
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тук за това е толкова уютно. Никой с никого нищо не мери. Просто споделя. Случвало се е да не пишем със седмици. И пак ни е хубаво. Точно като приказката за истинския приятел - да споделиш мълчанието си с него и да се чувстваш разбран.

# 740
  • Мнения: 3 096
Да, забелязала съм, затова специално изтупах темата от праха.  Simple Smile

Хубаво, аз съм нова във форума, но това не е първият форум, в който пиша. И другаде съм виждала грозни изпълнения, но не са били на толкова лична основа. Нападки на базата на цялото житие и битие на човека. Понякога са директни, това поне е искрено. Друг път обаче са завоалирани - да не се усетиш как те ядат и очернят, бавно, търпеливо и методично. Който е дошъл, за да гради имидж и да доказва нещо на света, да продължава в същия дух. Аз съм дошла за друго и вече ще се придържам към други теми.

# 741
  • Мнения: 7 201
Не обръщам внимание на грозните изпълнения във форумите. За толкова години се научих. Преди ми правеше впечатление и съм се дразнела, сега просто прескачам постове с негативна енергия. Peace

Днес ще ми слагат поредната болезнена инжекция. Confused Останаха само 3, а все едно са 33...
И сега още повече оценявам колко важно ни е здравето, че не ни е даденост, а и трябва да се пазим... След това всичко друго ми се струва незначително.

Точно като приказката за истинския приятел - да споделиш мълчанието си с него и да се чувстваш разбран.
Много хубави думи.  bouquet

# 742
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Да споделя- приключвам с неща точени с години , някой 10 ....
И то - от моето безхаберие  Confused
Сега съм доволна , даже започвам и нови проекти , които планирам да приключат до месец - два  Grinning
Чувствам се изключително щастлива  Hug

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А аз тия дни бях изненадана. Леко неприятно и не знам как ще приключи всичко, но дано пък всичко да се нареди към по-добро.

# 744
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
А аз тия дни бях изненадана. Леко неприятно и не знам как ще приключи всичко, но дано пък всичко да се нареди към по-добро.
Всяко зло - за добро - винаги е така   bouquet

# 745
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Отивам да пусна нова тема.

Заповядайте. Споделете 182!

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 21:33 от angelina.bgk

Общи условия

Активация на акаунт