Какво мислите за one night stand?

  • 2 764
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
One night stand или още както е известен като неангажиращ секс за една нощ.Така партньорите се праскат само един път и това е.

Да изкажа моето мнение и то е,че по-скоро жената търси дълготрайна връзка отколкото да сменя само мъжете всяка вечер.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 344
Ние сме омъжени жени,бе Ванко...Какъв stand,какъв night....
Тоя филм сме го играли преди има-няма 15-тина години....

# 2
# 3
  • Мнения: 4 270
Зависи от времето, мястото, човека, нагласата... Не съм против и не осъждам практикуващите го!

# 4
  • Мнения: 4 569
Не ме кефи особено, но ако момъка си заслужава защо не?

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Да изкажа моето мнение и то е,че по-скоро жената търси дълготрайна връзка отколкото да сменя само мъжете всяка вечер.
Всъщност ти изказваш мнение вместо жените. Да не би да си жена?
Нямаш ли собствено мнение като на мъж?
Означава ли това, че и ние трябва да предположим какво предпочитат мъжете?
Освен това секс за една вечер не е равно на всяка вечер.

# 6
  • Мнения: 144
....
Да изкажа моето мнение и то е,че по-скоро жената търси дълготрайна връзка отколкото да сменя само мъжете всяка вечер.
Всъщност ти изказваш мнение вместо жените. Да не би да си жена?
Нямаш ли собствено мнение като на мъж?
Означава ли това, че и ние трябва да предположим какво предпочитат мъжете?
Освен това секс за една вечер не е равно на всяка вечер.


Аз прдполагам какво мислят жените поне с такова впечатление съм останал.Не съм съгласен с последното  ти изречение.Всяка вечер секс с различна жена си е one night standFlutter

# 7
  • Мнения: 3 118
Ванко, ванко, ти май си девствен още Laughing но със сигурност зелен Laughing Laughing

Всяка вечер с различна жена/различен мъж е one night stand. А one night stand не е задължително да се случва всяка вечер, както казва Лиляна.

Ти колко пъти си спал с жена само веднъж? С непозната само веднъж? А изобщо с жена спал ли си някога? Нещо се съмнявам, защото бъркаш основни понятия Laughing

Най-невероятния ми секс са били тези за one night stand, fyi. Тръпката е невероятна, поне за мен. И най-големия плюс - че не трябва да ги срещаш пак тези мъже, няма нужда да им помниш имената, да говориш, да ги опознаваш и няма никакво обвързване. И да поясня - не съм го правила всяка вечер, даже не и всяко полугодие Laughing О, и съм жена, така че забрави предположенията, грешни са. Тук имаше и един друг, не мога да си спомня името му, дето беше искрено учуден, че жените не били "хрисими", както той предполагал. Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 02:59 от kitarista

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Аз прдполагам какво мислят жените поне с такова впечатление съм останал....
Аз виждам какво предполагаш, но ти не казваш какво ти мислиш, а какво мислят жените. Дай твое мнение, нямаш ли такова?
Какво ще кажеш, ако някоя мацка ти каже, че не желае повече да бъде с теб.

# 9
  • Мнения: 812
One night stand или още както е известен като неангажиращ секс за една нощ.
Винаги я има и тази опция в живота,особено в момент ,когато има силно привличане между двама непознати,но това не е спорт ,които можеш да практикуваш постоянно.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 714
Боже! Май някой ме е проклел. Пак попадам на Ванко. Stop

# 11
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Да. Няма лошо. Стига да не съм с човек, на когото държа истински.

# 12
  • Мнения: 35
Повечето хора са по способни да се открият пред непознат, повече от колкото пред човек, когото са опознавали дълго време. Няма нищо лошо да ти паднат задръжките за една вечер Laughing

# 13
  • Мнения: 4 500
Ванко, кака  Mr. Green Не знам дали си нов в БГ Мамма, но ТРЯБВА да разбереш, че пускането на теми тук, предполага да МОЖЕШ да понесеш ударите от нас  Crazy

Последна редакция: вт, 15 юли 2014, 09:20 от nefertari34

# 14
  • Мнения: 4 418
Що да се ограничаваме с един път, ок, уан найт майт ми ако искам/е пак?

Изобщо всякви такива схеми, планове и т.н. неща в тия работи не ми аресват. Квото стане, тва му е интересното на животеца, квото стане, един дубъл има само, ако зема да мисля и т.н. да прая големи схеми, още повече няма да имам време за ПРАВЕНЕ на нещо си, в случая отново говорим за секс, ох тоя секс.

 easter

Общи условия

Активация на акаунт