Магията на изтока - тема 33

  • 28 446
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 755
........................
.........пък главния ако е с дълга коса ,май по ще ме впечатли Rolling Eyes


С по-дълга косица в Илджиме или в Кралят и Клоунът

Скрит текст:


# 721
  • Мнения: 1 870
знаеш ли как ме е страх когато момичетата стигнат до някое мое писане за Минчо,преди да го видя във "Вяра".  hahaha Joy hahaha
Цяла сутрин си мисля,щом в "Замръзналото цвете" и "Вяра" кралят е един и същи,значи и бодигардът му също Shocked М,да Mr. Green
В "Наследниците"ролята на У Бин е мини ,но освен него и пуловерите друго готино не отчитам,е и Мими и Великолепието ,де Flutter
Напредвам със Стрелеца-заприлича ми на "Граф Монте Кристо" Laughing пък главния ако е с дълга коса ,май по ще ме впечатли Rolling Eyes

Терзи -Феята орисница да Мин Хо е по-малкият брат на Великолепието в "Наследниците".

Може само Терзи... Laughing Само как се казва актьора, който играе по-големия брат...Сега ме заинтригувахте и къде играе...?

# 722
  • Toronto
  • Мнения: 683
Кой е Великолепието? newsm78 Брат му ли...?

Мхммм, точно той smile3521 ЗабелезАла си го значи!
Ето го в Наследниците:


Ето го в I need romance в действие:

Скрит текст:


Ето го и като татко Гу:

Скрит текст:


Толкова е хубав навсякъде, че ми е трудно да подбера снимки Heart Eyes
Ето цял албум ако ти е интересно:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.201451346678816.107374 … 604283&type=3

+ първата му главна роля в Emergency Couple:

Скрит текст:



Още ме напушва смях като се сетя как драскаше по прозореца като разгонен котарак! Joy

Панда и таралеж:

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 16:32 от tuparowa

# 723
  • Мнения: 640
Нали Ви казах Simple Smile ,когато се развихрят професорите, в темата става  много весело.

В  Masters-TB няма сийд за Dance of the Dragon
,сега се опитвам от замунда

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 17:08 от pavlinaio

# 724
  • Мнения: 14 415
сосче,в A Frozen Flower отношенията между Краля и бодигарда си бяха доста интимни(меко казано),но във Вяра така и не му показаха телохранителя.Мими го игра част от охранта,дори шеф,но не и лична краласка страж.
 Whistling Освен това всички знаем,че в сериалите малките корейчета се раждат единствено водени от силата на волята,а не от интимност между мъж и жена.

Ох,реших че Мин Хо е лична кралска стража равно на част от охраната и  rotfImbo rotfImao rotfImaoПък може и да не сме доразбрали? newsm78 В крайна сметка кралят така и така остана без наследник Mr. Green  Явно не е достигнала силата на волята Wink

Иначе за малките корейчета-ясно много воля има по тези места много-ми бая повечко са от нас Rolling Eyes

# 725

Общи условия

Активация на акаунт