Дългото лятно чакане след трансфер-30

  • 54 222
  • 776
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 231
Здравейте,
Как мислите дали би могло да има бременност с ЧХГ 7 на 10 ден след трансфер на 1 ембрион  newsm78

Момичета помагайте, не се стърпях и направих тест. Трансфер на 2 бластоциста, единият много хубав другият не толкова. Днес ми е 9-ти ден и ЧХГ 6.27. Кажете ми какво мислите, ще съм ви благодарна, ако сте честни,не искам да си давам празни надежди.
Благодаря ви предварително.
Цитирах си въпроса, за да видиш резултата.
Става на въпрос за моя близка, не за мен.
Това Чхг 7 е било на 9 ден след трансфер на 1 ембрион на ден втори, на 13 ден  ЧХГ 41 а след още седмица и нещо 1600  Grinning

Моята близка днес е на преглед, да видят добре ли ембриончето и дали евентуално има сърчице. Май се пада да е в 6 седмица  newsm78

Още не отписвай всичко, има шанс, виж след 2 или 4 дена какво ще покаже кръвния тест  Peace

# 556
  • Мнения: 1 000
Момичета помагайте, не се стърпях и направих тест. Трансфер на 2 бластоциста, единият много хубав другият не толкова. Днес ми е 9-ти ден и ЧХГ 6.27. Кажете ми какво мислите, ще съм ви благодарна, ако сте честни,не искам да си давам празни надежди.
Благодаря ви предварително.

Малко е малко за 9 ден (което като време пък  е рано за тест и няма тази категоричност, кат прим. на 14 ден), но си е е слабо положителен. Сега най-добре да направиш втори тест и да видиш дали се удвоява правилно, това е по-точният показател на този етап. Успех, всичко е възможно!

# 557
  • Мнения: 158
Благодаря ви момичета, опитвам се да не губя надежда и лекарствата си пия, но ми е толкова мъчно, така ми е свито сърчицето  Cry

# 558
  • Мнения: 56
Белла  няма за какво да ти е свито сър4ицето радвай се теста е положителен има бебенце просто имплантацията е станала малко по късни4ко и за това е по ниско 4хг то  ще видиш 4е вис4ко е наред след няколко дена 4хгто сте е ско4ило много Praynig

# 559
  • Мнения: 605
 С подобни ЧХГ ст-ти, на 10 ден близо 6, след два дена 13 и след още 12 дена 1500 се оказах с извънматочна. От сърце ти пожелавам да ти се размине и това просто да е едно много упорито и прекрасно ембрионче.  Hug

# 560
  • Мнения: 158
Благодаря ви момичета.
Alexandria_777 много съжалявам за това което се е случило и ако трябва да съм честна съвсем бях забравила и за тази екстра. Струва ми се, че е просто по-добре да видиш нулите, отколкото да преживееш и нещо такова.

# 561
  • Мнения: 2 231
Влизам да се похваля, че онова ЧХГ 7 вече тупти. Развива се добре, отговаря си по размер на възрастта.
Много   е щастлива моята близка  Heart Eyes и аз също разбира се, като знам, че бяха почти безнадежден случай.

Просто искам да Ви укоръжа, че стават чудеса Heart Eyes
Пожелавам успех на всички, да гушкате бебоци съвсем скоро  Hug

# 562
  • Мнения: 452
Здравейте , момичета!
Днес видяхме сакче и още една точка.Надявам се , да чуя поне едно сърчице на 13.08.
Късмет на всички и вярвайте!
Чедесата се случват! Ох чак аз още не мога да повярвам.

# 563
  • Мнения: 2 701
Здравейте , момичета!
Днес видяхме сакче и още една точка.Надявам се , да чуя поне едно сърчице на 13.08.
Късмет на всички и вярвайте!
Чедесата се случват! Ох чак аз още не мога да повярвам.
Браво! Пожелавам ти успех.
Ако е удобно да попитам, дали имаше ли някакви симптоми до сега?

# 564
  • Мнения: 93
Здравейте , момичета!
Днес видяхме сакче и още една точка.Надявам се , да чуя поне едно сърчице на 13.08.
Късмет на всички и вярвайте!
Чедесата се случват! Ох чак аз още не мога да повярвам.

Чудесно, нека хубавите новини и радости не стихват!Нека си на късмет и всички тук се заразим от него!

# 565
  • Мнения: 48
Здравейте , момичета!
Днес видяхме сакче и още една точка.Надявам се , да чуя поне едно сърчице на 13.08.
Късмет на всички и вярвайте!
Чедесата се случват! Ох чак аз още не мога да повярвам.
ТИХИЧКО ЧЕСТИТО и от мен иска ми се само такива резултати да виждам  Hug
Ние вчера бяхме на преглед в Бургас,че още сме на море и чухме едно туптящо сърчице  newsm44 newsm44  Kissing Heart още немога да повярвам Simple Smile
Толкова се радвам и се моля занапред всичко да е наред  Peace Peace Peace

# 566
  • Мнения: 255
Момичета днес ми е 12 ден след трансфера и не се стърпях,направих тест и резултата е 610,5  Crazy Това е добре за този ден,нали?
Сега само се моля да не стане като миналата година.Тогава на 14 ден след трансфера резултата ми беше 90,1...След 10 дни отидохме на преглед,но д-р Персенска не хареса плодното сакче,каза че е спляскано и не му дава много надежди.След още 10 дни отидохме да видим дали има пулс и за изненада на всички имаше пулс,но лекарката все пак не хареса сакчето.Така след една седмица при поредния преглед вече нямаше пулс,беше спряло да се развива и направихме абразио.....
Дано не се повтори това  Praynig

# 567
  • Мнения: 2 192
Aniii78, Maria8621, честито, лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 568
  • Мнения: 48
Момичета днес ми е 12 ден след трансфера и не се стърпях,направих тест и резултата е 610,5  Crazy Това е добре за този ден,нали?
Сега само се моля да не стане като миналата година.Тогава на 14 ден след трансфера резултата ми беше 90,1...След 10 дни отидохме на преглед,но д-р Персенска не хареса плодното сакче,каза че е спляскано и не му дава много надежди.След още 10 дни отидохме да видим дали има пулс и за изненада на всички имаше пулс,но лекарката все пак не хареса сакчето.Така след една седмица при поредния преглед вече нямаше пулс,беше спряло да се развива и направихме абразио.....
Дано не се повтори това  Praynig
с това ЧХГ всичко ще е наред или двойно наред     Laughing

# 569
  • Мнения: 452
Ани, чудесни новини! Честито ти тупкане и спокойна бременност.
Мария, прекрасно чхг.Може наистина да е двоен резултат. Този път без разочарования и ревлив финал след 9 м момичета.
Зори, нямах кой знае какви симптоми, освен зацапванията, които съм описала преди в темата.Лек дискомфорт и тъпа пробождаща болка в левия Я, на 4 ден от Т.Но това незнам дали е симптом.
Търпение и много положителни тестчета.

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 18:23 от m.e.m.27

Общи условия

Активация на акаунт