В момента чета ... 30

  • 36 047
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

На мъжа й? Не знаех, че и той е писател Simple Smile. Може ли малко инфо, моля  Hug?

Мдам, той е известен автор на криминални романи в САЩ. Не е превеждан на български.

Ето го: http://williamcgordon.com/wcg/bks/books_frame.html




Освен,че тръпна и в очакване на филма за Нюансите  Crazy Crazy Crazy

Дано се бъзикаш  Crazy Whistling

# 736
  • Мнения: 484

Мдам, той е известен автор на криминални романи в САЩ. Не е превеждан на български.

Стигнах до момента в книгата, в който Алиенде го е споменала. Все още няма нищо криминално и все още съм увлечена от разказа Simple Smile. Може би изобщо не подхождам като към криминален роман и не очаквам кой знае какво напрежение или някаква супер сложна загадка.

# 737
  • Мнения: 2 703
Здравейте,

Аз съм на Черно мляко на Елиф Шафак. В началото съм, едва на 50 -та страница. Надявам се да не е от ноези прехвалени книги, които накрая не се нищо особено (поне за мен). Такава например ми беше - Яж, моли се и обичай.
След несполучливия ми опит с "Любов", нищо не е в състояние да ме накара да посегна към друга книга на този автор.

 Peace Аз също.

# 738
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Прочети я цялата и ще ми е интересно окончателното ти мнение  Laughing

Аз съм фен на криминалния трилър и обичам добре поднесена и развита загадка. А от Исабел Алиенде очаквам много и може би заради високите очаквания съм разочарована.

# 739
  • Мнения: 10 686
 


Пиша пак, че има уговорена Софийска среща на 09.08. (събота), 12ч., "Хепи" на Раковска срещу НАТФИЗ.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 462
mijjjka   Hug

# 741
  • Мнения: 1 601
Прочетох "Изкуството да се състезаваш в дъжда" - Гарт Стайн , и още се чудя каква оценка да й поставя в ГР  Thinking Хммм , като замисъл е интересно романа да се разказва от името на домашен  любимец / приятел . Тези верни приятели кучетата , които са наистина винаги до нас , и в каквото и положение да сме  не ни изоставят , предани до самия им край . Книгата е написана по лек начин, въпреки сътресенията , които присъстват в живота на главните герои , не се усеща драматизъм , или преиграване .  

Сега ще започна  и

Ели , благодаря ти за "Вечно твой" , ще гледам бързо да ти я върна  Hug

# 742
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264
Чета Сага за Долангенгър, вече съм на 4-тата книга - Семена на злото.  Crazy

# 743
  • Мнения: 2 703
Прочетох "Лекарство против северния вятър" и "Седмата вълна". Харесаха ми. Много.
Започвам Захари Карабашлиев.

# 744
  • София
  • Мнения: 4 899
Освен,че тръпна и в очакване на филма за Нюансите  Crazy Crazy Crazy

И аз, и аз.
 hahaha hahaha hahaha

# 745
  • Мнения: 2 491
Сега ще започна...[/url]
...
На мен ми хареса много!!! Бях я препоръчала на Буб, но тя не я хареса Rolling Eyes
Буб, сори че те подведох!
Нарче дано ти допадне Peace

# 746

Общи условия

Активация на акаунт