ПИСНА МИ да съм болна!

  • 2 159
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
 Имам една приятелка като теб от как се помня все болна и пиеше по 6-7 АБ на година , миналата година почна капки саменто и се чувства значително по- добре

# 16
  • Мнения: 326
Аз като гледам и антибиотиците не ти помагат Wink
Дино много добре го е казала - един, втори, трети, пети... Докога? Казваш, че ти е писнало.
Смени хомеопата и опитай пак.

# 17
  • Мнения: 1 327
Много ми е приятно, Шани Wink
Елито, може ли да поразкажеш защо те е разочаровала хомеопатията.

на 3 пъти ми предписват хомеопатични лекарства.
Последния път ги предписа сегашното ми GP. След 3 дни се върнах при него с пневмония... Доколкото знам хомеопатията действа по-бавно, а при мене пневмонията се развива много бързо...
малката беше болна като и поникваше зъбчето, предписаха хомеопатични лекарства. Кашлицата се увеличи и се наложи да и предпишат антибиотик...

и аз мисля, че е паднала драстично имунната ми система...

# 18
  • Мнения: 326
Не искам да влизам в спор къде и кой е сбъркал.
Според мен някой не си е свършил работата както трябва. Не са ти обяснили какво трябва да очакваш.
Моят син лекувах от пневмония (на 10 месеца) 5 дена - кое е бавното?
Няма да обръщам темата в за и против хомеопатията (не и без твое разрешение Wink ). Ако искаш може да обсъдим кое как се е случило, може и на лични или Icq

# 19
  • Мнения: 1 327
Не искам да влизам в спор къде и кой е сбъркал.
Според мен някой не си е свършил работата както трябва. Не са ти обяснили какво трябва да очакваш.
Моят син лекувах от пневмония (на 10 месеца) 5 дена - кое е бавното?
Няма да обръщам темата в за и против хомеопатията (не и без твое разрешение Wink ). Ако искаш може да обсъдим кое как се е случило, може и на лични или Icq

аз не искам да споря също. Още повече, че не съм против хомеопатията....

# 20
  • Мнения: 2 502
Прочетох всички постове и аз съм изпадала в същото състояние и накрая направих страхотна кандидоза в устната кухина от спад в имунитета

вземи си  Изопринозин  по 3 на ден ,това е имуностимулатор
вземай 10 дни и ще видиш ефекта

успех

# 21
  • Мнения: 45
I az imah edin takym period - prodylji pone 2 godini - na chesto boleduwane, ostri bronhiti i priem na antibiotici. No tazi zima reshih, che nqma da se dam na gripowete. Wseki den piq po dwa prqsno izcedeni grejpfruta. Preporychaha mi i chaj ot bilkata rooibos za zasilwane na imunnata sistema, kojto piq syshto wseki den. Specialno tozi chaj mi izlekuwa kashlicata ne za dni, a za chasowe Simple Smile. Sledq si i dietata, qm kiselo mlqko wseki den, powecheko riba i zelenchuci. I ot polowin godina sym izkarala samo dwe leki nastinki na krak, koito otshumqwat za dwa-tri dni bez da piq lekarstwa. Loshoto na antibioticite e, che makar da pomagat na momenta, dylgotrajniqt im efekt e po-skoro otricatelen. Razstrojwat estestweniq balans na mikroorganizmite w tqloto i pri sledwashti zabolqwaniq imunnata ti sistema ne moje da se sprawi sama. Taka che moqt sywet e da potyrsish alternatiwa. Uspeh!

# 22
  • Мнения: 2 502
Preporychaha mi i chaj ot bilkata rooibos za zasilwane na imunnata sistema, kojto piq syshto wseki den. Specialno tozi chaj mi izlekuwa kashlicata ne za dni, a

az sqsto go kupih Roibos i pochnah da go pija , no si misleh da dam i na dezatta, dali moze

Общи условия

Активация на акаунт