Обезкосмяване интим

  • 105 020
  • 215
  •   2
Отговори
Как се прави обезкосмяване в интимната зона? Понеже ще ходя за първи път на козметик за такова нещо, искам да попитам има ли нужда от някаква подготовка - космите да са по-къси например, или нещо такова? Използват ли в салоните нещо обезболяващо? Много ли боли? С прашки ли трябва да си облечена?

# 1
  • Мнения: 2 910
Когато отидих за пръв път на кола маска, козметичката ми каза, че космите трябва да са около 1/2 см., ако са по- дълги тя ще ги намали Laughing
Най- удобно е с прашки, които са по- разтегливи, за да може да ги намества. При мен не е използвала обезболяващо, а и не съм чувала да се използва.
Първия път, когато се прави кола маска повече боли, но е търпимо, но пък след това резултата е приятен Wink

# 2
  • Мнения: 234
Всеки козметик работи различно,а знам,че някои използват обезболяващ спрей.Аз съм ходила само при една и лягах гола-като при гинеколог и тя искаше космите да са по-дълги.

# 3
  • Мнения: 5 622
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

# 4
  • Мнения: 5 577
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

# 5
  • Мнения: 8 505
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

И аз с вас fiuuuuuu

# 6
  • Мнения: 1 558
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

И аз с вас fiuuuuuu

Хайде сега обяснете с каква кола го правите, защото моите опити винаги са били безуспешни, само лепя, а нищо не мога да махна  #Cussing out

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 17:46 от 'Пепи'

# 7
  • Мнения: 3 216
Аз пьк си лягам гола пред козметичката.А и с каквато и дьлжина да са космите никога не са ме врьщали.
Ама на мен нокой не ми е казвал,че трябва да сьм с прашки.Тва с каква цел се прави? newsm78

# 8
  • Мнения: 6 155
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И мен  Naughty


Пепи, с епилатор действам аз Wink

# 9
  • Мнения: 1 558
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И мен  Naughty


Пепи, с епилатор действам аз Wink

Ами отпред ги махам с епилатор, но по-долу ме боли много. Освен това ми излизат много врастнали косми Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Ааа, козметичката най-добре се справя...Ставам гладичка отвсякъде, и то за отрицателно време. Като тръгна сама да се чистя.... Whistling....първо губя половин час, изпотявам се от напрежение и ми идва да псувам всички до девето коляно Crazy
Моята козметичка ми дава прашки за еднократна употреба, за да не си цапам моите. А иначе тя ми казва да не се притеснявам, защото с нейната професия е станала половин гинеколог.

# 11
  • Мнения: 6 155

Ами отпред ги махам с епилатор, но по-долу ме боли много. Освен това ми излизат много врастнали косми Rolling Eyes

Относно болката - веднага след цикъл боли мноооого по-малко  Peace

# 12
  • Мнения: 5 140
А иначе тя ми казва да не се притеснявам, защото с нейната професия е станала половин гинеколог.

Абе тя и моята така вика, ама аз нещо не мож се отпусна...  Rolling Eyes

Относно болката - веднага след цикъл боли мноооого по-малко Peace

Много вярно.  Peace

# 13
  • Мнения: 54
Относно дължината на космите, зависи с каква кола маска те прави. Със студена кола маска трябва да са около половин сантиметър, а при топлата може да са и по-дълги. Препоръчвам ти искрено топлата кола маска става доста по-бързо и безболезнено, защото се прави на по-големи участъци и ако си се бръснала само досега космите са доста твърди и с дълбок корен. Топлата кола маска ги хваща по-здраво и не се късат. Относно бикините зависи от самата козметичка.

# 14
  • Мнения: 660
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....
Подкрепям с две ръце ! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт