Сутиените и потенето през лятото

  • 10 006
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Пудра на Yardley http://www.yardleylondon.co.uk/talcs.html и съм тип-топ.
Открих я на 13 /беше подарък на майка ми/ и от този момент не ѝ изневерявам.
Ползвам push-up сутиени, малцина могат да си позволят само плат Peace
Универсална е - мишници, гънки, сутиен, крака - безотказна е Peace
Я, гледай ти. Не съм знаела. Ще пробвам на всяка цена.
И аз нося push-up сутиени.  Peace

# 61
  • Мнения: 3 675
Разбирам какво искаш да кажеш, но не стои така високо не знам защо на снимката е така вдигнат .
Вдигнал се е защото обиколката на сутиена е  голяма и като се стегнат презрамките се повдига отзад  Rolling Eyes
Ако се купи подходящ размер няма да се повдига и да стой така  Wink

# 62
  • Мнения: 1
Аз пък влязох в един новооткрит магазин в централната част на Варна и там продавачката ме убеди да си взема модел от ново поколение сутиени. Както ми обясни тя - това е многослоен пластичен материал  - тъничък и дишащ, доверих и се. Купих го още в началото на лятото, когато беше по-дъждовно, ама сега с тия жеги във Варна/до +35 през деня/ направо съм щастлива, че си го взех.
Има го в няколко цвята, аз пробвах и взех бял - сега пък смятам да отида и да взема още един - в черен цвят.

# 63
  • София !
  • Мнения: 1 240
Пудра на Yardley http://www.yardleylondon.co.uk/talcs.html и съм тип-топ.
Открих я на 13 /беше подарък на майка ми/ и от този момент не ѝ изневерявам.
Ползвам push-up сутиени, малцина могат да си позволят само плат Peace
Универсална е - мишници, гънки, сутиен, крака - безотказна е Peace
Я, гледай ти. Не съм знаела. Ще пробвам на всяка цена.
И аз нося push-up сутиени.  Peace

Аз също  Peace .

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Аз пък влязох в един новооткрит магазин в централната част на Варна и там продавачката ме убеди да си взема модел от ново поколение сутиени. Както ми обясни тя - това е многослоен пластичен материал  - тъничък и дишащ, доверих и се. Купих го още в началото на лятото, когато беше по-дъждовно, ама сега с тия жеги във Варна/до +35 през деня/ направо съм щастлива, че си го взех.
Има го в няколко цвята, аз пробвах и взех бял - сега пък смятам да отида и да взема още един - в черен цвят.

Аха, и се регистрира само за да ни го кажеш... Жалко, че никой не те попита за подробности...

Общи условия

Активация на акаунт