Парфюмни размисли и страсти - 182

  • 55 598
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 559
Има ли къде да се тества Santal Blush Tom Ford? Не съм го виждала в ЕЛ. Има ли нещо общо с White Suede?

# 496
  • Мнения: 31 172
Има ли къде да се тества Santal Blush Tom Ford? Не съм го виждала в ЕЛ. Има ли нещо общо с White Suede?
Абсолютно нищо! Peace
Нищичко.

# 497
  • София
  • Мнения: 559
Значи има смисъл и от него  Mr. Green
А от някъде може ли да се поръча проба, или целия парфюм? Никъде не го намирам наличен.

# 498
  • Мнения: 10 011
Santal Blush е фантастичен, абсолютен must have, още ме е яд че не го купих миналата година.  Crossing Arms
Ще се срещнем отново, усещам аз. Все го мисля от тогава, така грозно му обърнах гръб, а той ме викаше "Върни сее, купи мее." Ммда.
Кафе Розе ми остана на второ място, а всичко останало което пробвах ме остави равнодушна. Не защото не бяха шедьоври ароматите, но в сравнение с тези двата всичко останало се превърна във фон.
Но ума ми тогава беше зает с други неща и не съобразих, че кой знае кога ще го купя, ако не тогава...

# 499
  • Мнения: 31 172
Аз не съветвам този парфюм да се купува насляпо. На мен лично не ми допадна. Има хлебна нотка и дразнеща ме постоянна сладост. Душеше ме и не е мой.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 677
Не знам тук ли е темата, но как пренасяте по летищата бутикови парфюми (особено ако са повече от един и  над 50 мл). Ако е спам - моля да ме насочите към друга тема или ... на лични.
 Peace

# 501
  • Мнения: 7 039
Ако са купени от летището  - в ръчния багаж, опаковат ги в специални пликчета. Ако са купени отвън - в другият багаж. Не рискувай да ги слагаш в ръчния, щото ще си останеш без тях.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 677
Ако са купени от летището  - в ръчния багаж, опаковат ги в специални пликчета. Ако са купени отвън - в другият багаж. Не рискувай да ги слагаш в ръчния, щото ще си останеш без тях.

Благодаря!
... И да се моля да не стане нещо с багажа! 
bouquet

# 503
  • Мнения: 31 172
Ако са купени от летището  - в ръчния багаж, опаковат ги в специални пликчета. Ако са купени отвън - в другият багаж. Не рискувай да ги слагаш в ръчния, щото ще си останеш без тях.

Благодаря!
... И да се моля да не стане нещо с багажа! 
bouquet
Това е голям проблем. Винаги се трепери да не се отвори куфара. Cry

# 504
  • Мнения: 3 248
А защо парфюми в ръчния да са проблем? Аз досега все там съм носила... Е, вярно, 2-3 макс, но ако не се превишават общо нормите?

# 505
  • Мнения: 2 050
Всеки индивидуален "съд" не трябва да превишава 100мл. Съответно на места пускат с точно 100мл., на други се заяждат и парфюмът уви.. отива в коша (уж).

# 506
  • Мнения: 378
Извинявам се, че ви се намесвам в темата, но имам нужда от помощ за издирването на един парфюм.
Подарък ми е от чужбина и прерових нета безуспешно. Става въпрос за "818 women braun, Luca Bossi "
Ще съм ви много благодарна, ако ми кажете откъде мога да го купя/поръчам.

# 507
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Извинявам се, че ви се намесвам в темата, но имам нужда от помощ за издирването на един парфюм.
Подарък ми е от чужбина и прерових нета безуспешно. Става въпрос за "818 women braun, Luca Bossi "
Ще съм ви много благодарна, ако ми кажете откъде мога да го купя/поръчам.
newsm78 Whistling Thinking Това шега ли е???

Иначе със сигурност може да се пробваш да помиришеш в оригинал някое от всичките 212 на СН,на което съм убедена че е "клонинг".Преди да питате-информирайте се https://www.facebook.com/media/set/?set=a.298383850265003.45990. … 249649&type=1 !Гугъл може би го ползвате за куп други щуротии, ама кои да се сети,че може и това!!!На всичкото отгоре явно е изимитирана опаковката на мъжките аромати за женски плюс принта и символите на GUCCI-голяма мешаница!!!Потресена съм!!!Мислете малко къде е правилното място да си задавате въпросите хора!!!

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 16:08 от Irina Popova

# 508
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако са купени от летището  - в ръчния багаж, опаковат ги в специални пликчета. Ако са купени отвън - в другият багаж. Не рискувай да ги слагаш в ръчния, щото ще си останеш без тях.

Благодаря!
... И да се моля да не стане нещо с багажа!  
bouquet
Това е голям проблем. Винаги се трепери да не се отвори куфара. Cry

Предлагат опаковане на багажа с прозрачно найлоновo фолио.Няма отваряне.Лошото е като загубят багажа,Обикновено  обезщетяват с до 600 евро, не повече от 90 за артикул но зависи от авиокомпанията и от крефитната карта с която е платено
внимавайте и ако имате полет с прехвърляне.Ако ще сменяте терминал или отново се налага да минете през скенерите, могат да. Ви накарат да се освободите или фактуриране  парфюми и напитки закупени от дюти фрии на предното летище, независимо, че са опаковани и в торбичка с касова бележка.Поне тук го правят.

Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 14:14 от sl

# 509
  • Варна
  • Мнения: 677
Ако са купени от летището  - в ръчния багаж, опаковат ги в специални пликчета. Ако са купени отвън - в другият багаж. Не рискувай да ги слагаш в ръчния, щото ще си останеш без тях.

Благодаря!
... И да се моля да не стане нещо с багажа!  
bouquet
Това е голям проблем. Винаги се трепери да не се отвори куфара. Cry

Предлагат опаковане на багажа с прозрачно найлоновo фолио.Няма отваряне.Лошото е като загубят багажа,Обикновено  обезщетяват с до 600 евро, не повече от 90 за артикул


Май ще опаковам ... Няма да мисля за загуби  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт