Затварят болница "Лозенец" за ремонт през август 2014та?!

  • 2 195
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте, бъдещи мами,

днес получих информация по време на консултацията, че ще затварят болницата през август месец за ремонт. Общо взето ми казаха да се спасявам както мога за този период. Аз съм силно обезпокоена, тъй като се следя там и не зная какво да правя. Моят доктор е в болничен и не се знае дали ще се върне до октомври, когато ми е терминът.

Освен това на 07 август се налага за ми бъде удължен болничният и няма кой да го направи това. Казаха ми, че те няма как да го направят и да се обърна към ЛЛ. Някой знае ли дали може ЛЛ да го направи и да свика комисия?

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 235
Да... Така е, аз също съм при д-р Станев, не искам да раждам при друг, шегувам се, че ще стискам кълки  Laughing.
Като цяло работата не е приятна, но те затварят всеки август за почивка (правителствена болница почива заедно с правителството). Бонусът в нашия случай е, че ще ни направят ремонт на родилното отделение, че в момента не е много хубаво.
Какво ме посъветваха мен - взимам си картона в края на този месец и се записвам по здравна каса в друга болница. Полагат ни се 2 ехографа, така че можем да си ги използваме. Ако поради някакви причини се наложи да родим през това време, да има къде. На 1-ви септември им връщаме картона.
Личният лекар не зная дали може да свиква комисия, смятам, че да. Може да ти даде болничен, защото си болна от грип (примерно).
Не е приятно, но никой не ни пита искаме ли, не искаме ли, важното е да не раждаме през август! Simple Smile)

# 2
  • Мнения: 100
Да... Така е, аз също съм при д-р Станев, не искам да раждам при друг, шегувам се, че ще стискам кълки  Laughing.
Като цяло работата не е приятна, но те затварят всеки август за почивка (правителствена болница почива заедно с правителството). Бонусът в нашия случай е, че ще ни направят ремонт на родилното отделение, че в момента не е много хубаво.
Какво ме посъветваха мен - взимам си картона в края на този месец и се записвам по здравна каса в друга болница. Полагат ни се 2 ехографа, така че можем да си ги използваме. Ако поради някакви причини се наложи да родим през това време, да има къде. На 1-ви септември им връщаме картона.
Личният лекар не зная дали може да свиква комисия, смятам, че да. Може да ти даде болничен, защото си болна от грип (примерно).
Не е приятно, но никой не ни пита искаме ли, не искаме ли, важното е да не раждаме през август! Simple Smile)

Благодаря ти за отговора! Искрено се надявам да се върне доктор Станев. Ти при кого ще ходиш сега в Лозенец, докато се завърне той на работа?
А и къде смяташ да се запишеш по здравна каса?
А случайно знаеш ли дали цялата болница затваря и дали няма да има дежурни на регистратурата, които да изведат продължението на болничния през август месец?

# 3
  • Мнения: 1 235
Аз предлагам да минем на лични Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте, момичета! Аз не се следя в тази болница, но моя близка приятелка е там, също там е избрала да ражда, при това близнаци. Терминът й е на 30.09. АГ-отделението на болницата няма да затваря, така че спокойно. И дано бебчетата ви да изчакат ремонта на родилното Simple Smile Успех на всички. Дано съм била полезна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета! Аз не се следя в тази болница, но моя близка приятелка е там, също там е избрала да ражда, при това близнаци. Терминът й е на 30.09. АГ-отделението на болницата няма да затваря, така че спокойно. И дано бебчетата ви да изчакат ремонта на родилното Simple Smile Успех на всички. Дано съм била полезна Simple Smile

Аз разбрах, че ще имат консултации от осем до дванадесет през делничните дни, но родилното няма да работи през август. Поне аз така разбрах...

# 6
  • Мнения: 1 235
Да, така е.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 257
Мили настоящи и бъдещи мами, с огромна тъга Ви съобщавам, че днес сутринта след кратко боледуване д-р Красимир Станев е починал.  Cry Cry Cry Дано този добър човек , доказан професионалист и лекар с главно " Л " , изродил над 7000 бебета, включително и моето, сега е на по-добро място. Ще му бъда вечно задължена за усилията , които положи и спаси живота ми! Искрени съболезнования на семейството и близките му, нека почива в мир!

# 8
  • Мнения: 176
Боже мой! Защо? Как? Беше най-милият доктор, който някога бях срещала... Дано почива в мир!  Tired Face Tired Face Tired Face

# 9
  • София
  • Мнения: 1 257
До колкото разбрах рак, за съжаление хванат в много късен етап.... нищо не е можело да се направи....  Cry

# 10
  • Мнения: 1 235
Нямам думи! Не е честно... Не зная как да изкажа съжалението си...
Определено беше лекар в пълния смисъл на думата!

Моите съболезнования.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 257
Наистина е много жалко  Cry. Аз бях негова пациентка от 4-5 години, преди това бях сменила куп други лекари. Той беше единствения човек, който ми вдъхна доверие и ми показа, че мога да разчитам на него. Получих рядко усложнение по време на раждането и ако не беше той алтернативите ме бяха или да се остана на масата или да ми бъде направено отстраняване на матката. Този човек се бори за живота ми в продължение на 4 часа и в крайна сметка всичко е наред. Не знам дали пак бих могла така да се доверя на друг лекар.

# 12
  • Мнения: 13
Ooo,не! Толкова ми е мъчно за Д-р Станев! Наистина беше най,най-милият доктор! Светла му памет!

# 13
  • Мнения: 4
Аз също познавах добре д-р Станев, той изроди детенцето ми, което другата седмица прави 3 годинки. Един прекрасен Професионалист и Човек!!! Нека почива в мир!

Общи условия

Активация на акаунт