Къде има други магазини на ТСМ ?

  • 9 835
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 214
Моля ви помагайте!Искам да купя детският стол на ТСМ.До нас в Слатина има два магазина .В единият цената е 38 лв , но чакат зареждане(ама те и по 1 бр.зареждат) , а в другият е 45 лв.Е, като знам  , че  мога да дам 7 лв по-малко как да ги дам сега итя пари.Моля ви пишете къде има други магазини на ТСМ  и дали евентуално има такова столче.Бих почакала зарежданетжо в нашият магазин , но се притеснявам да не изхарча парите  Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 447
При нас в Хаджи Димитър има два. Единия е на спирката на тролей 2 и 4, като завият след моста Чавдар. Другия се пада към пазара. Не знам в Биг Шоп дали има, но ето адреси за всеки случай http://www.bigshop-bg.com/

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
а при насв Младост са 28лв но не знам дали имат - потърси с търсачката тел на Айвън 7 в Младост 2 и им се обади да питаш

# 3
  • Мнения: 498
до светофара на халите има голям магазин на тсм, на аксаков също има доста голям магазин, но столчетата съм ги виждала само в този до халите

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
а при насв Младост са 28лв но не знам дали имат - потърси с търсачката тел на Айвън 7 в Младост 2 и им се обади да питаш
Днес бях там.Нямаше!Имаше само триколки

# 5
  • Мнения: 1 214
Много благодаря за информацията!За биг Шоп не се бях сетила .Ще проверя и там , но бях чула , че цените са по-високи отколкото в ТСМ.Вижте обаче какво открих.Става въпрос за склад на ТСМ : http://forum.all.bg/showthreaded.php?Cat=0&Number=1136791&an=0&page=0
Някой знае ли , къде се намира по-точно Софийското градско аптечно предприятие?

# 6
  • София
  • Мнения: 609
Посочен адрес в Гугъл:ул."Горица " 8,но дано се изкажат и майки,които го знаят със сигурност(улицата е в Овча купел някъде-само това знам).Успех с търсенето! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 39 674
Има един по средата на Ботев. Скоро обаче не съм минавала от там. Има и при нас на Ломско в Надежда, но е доста малък.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 120
То е записано в поста. Когато се върви от цар Борис III към Княжево - точно преди горнобански път - от дясната страна се вижда една сграда на която пише Софийско Аптечно .. нещо си. В тази сграда е. Малко навътре е от шосето.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 649
Наблизо ми е този склад на ТСМ/Софийско Аптечно/ и да не съм знаела smile3555.Ако някой ходи може ли да каже дали работи в събота или да даде телефон?А иначе склада се намира тук!

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 19:21 от Ali97

# 10
  • Мнения: 743
Момичета аз живея в Младост,каде има ТЦМ магазин в района?Видях един на спирката на 88 ама там няма колички,има и един с/у Била но и там има само дребни неща!Къде има колички?

# 11
  • Мнения: 109
Колички има в магазина в Бъкстон ул.Суворов(на канала,преди 5у-ще има нови павилиони-там).Аз съм си харесала една триколка,но нещо се чудя дали са добри? newsm12 Също има магазин на пазара на Борово,там също има но на каталог.

# 12
  • Мнения: 1 327
Някой знае ли къде е ТСМския в Лагера и как се стига до него? нещо не мога де се ориентирам къде се намира Лагера  Cry

# 13
  • Мнения: 577
тук при нас в Люлин има няколко ТСМ,днес ходих до единият,но ми се струва скъп-една лятна количка съвсем обикновенна струва 55 лв,а на други места съм я виждала за 30

# 14
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Някой знае ли къде е ТСМския в Лагера и как се стига до него? нещо не мога де се ориентирам къде се намира Лагера Cry
кв.Лагера се намира от дясната страна на бул. Цар Борис 3 между бул.Нестеров и Красно село. Магазинът на ТСМ се намира между спирките на трамвай 5( П.Берон и Красно село)в локалното 1 пряка вдясно магазина е от ляво - получават стока вторник и петък.   

Общи условия

Активация на акаунт