Интериорен стил по аматьорски - 24

  • 73 989
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 72
Ема, невероятен резултат. Направо ми се прииска да се пренеса там. И дворчето е мечта  Heart Eyes Би ли споделила с какъв бюджет постигна този резултат?

Такива проекти са наистина вдъхновяващи. Направо се размечтах за малката ни къщичка на село  Two Hearts

# 286
  • Мнения: 83
Ема, прекрасно е! Определено си е струвало, въпреки перипетиите, през които си минала  Heart Eyes

Моля те да споделиш, какъв е размерът на стаята, без кухненската част.
 
В къщи е доста тясно, отдавна обмислям триместен диван /наличен/ плюс трапезарна маса с четири стола. Довечера ще меря и много се надявам да се сместят и да не е прекалено сбутано, че сегашното разположение никак не ми харесва.

# 287
  • Мнения: 677
Благодаря ви  bouquet


Относно чистотата и белотата на село мога да кажа, че изключителна трудност ми създават паяците. Милиарди са!!! Но когато е бяло ги виждам по-лесно Laughing

За охраната въпросът е доста деликатен, не искам да го обсъждам публично.

Птица, ще пиша за латекса.

Бръмбар, мога да кажа колко ми струва това, което съм купувала сега - около 1300 лева. В тази сума влизат шкафовете и плота от Икеа, абсорбатора, лампите, масло Осмо, боя, дамаска, четирите стола, вар и латекс, водопроводни части за свързване на бойлера и мивката. За труд не съм плащала. Където не можех да се справя сама, ми помогна брат ми.


Слънце, около 14-15 кв. м.

# 288
  • Мнения: 255
УАУУУУУуу, Ема, страхотно се е получило, очите ми останаха, така ми се прииска да ти дойда на гости  Grinning   bouquet

Много ми харесва всичко, а цвета на пода си е точно на мястото, както и всичко останало, дори старата печка носи своя чар Simple Smile направо ти завидях, представяйки си сега как си правиш салатката и си пийваш в това уютно местенце, а пред теб гледка към прекрасния двор. какво повече му трябва на човек... Heart Eyes

# 289
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Браво Ема, адмирации - за усилията, идеите и желанието! Уютно място, на което си привнесла ценни за теб и семейството ти книги, предмети, спомени.

# 290
  • софия
  • Мнения: 9 590
Ема, поздравления!
 smile3501

# 291
  • Мнения: 2 674
Умерено, сдържано и много елегантно. Браво, Ема.

Имам същата кристална купа на масата, а картата с Михайловград ми е като личен поздрав. Mr. Green

Много положителни емоции в уютния дом. История на химията Бррр. Laughing

# 292
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396


Относно чистотата и белотата на село мога да кажа, че изключителна трудност ми създават паяците. Милиарди са!!! Но когато е бяло ги виждам по-лесно Laughing


Ема, а мухи няма ли?!  Blush

# 293
  • Мнения: 1 377
Леле не мога да ви изчета темата дълга и интересна. По принцип следя фотографските теми понеже с това се занимавам но напоследък покрай ремонта на спалнята се увлякох прокра разни направи си сам неща Simple Smile.
На първо врме се включвам с две малки идеи които си измайсторих от останалия плат за пачъурк.
Едната  - направих си висящи сърца за да си скрия частично тръбите на парното докато реша какво ще правя там в ъгъла. Някои са от плат други са картонени. Вотрата - обляко с декупажна техника едни стари рмки за снимки и ги оставих празни Simple Smile много ме радват - цветовете са в нюансите на спалнята.. Сега ми осатва и фотостената която ще направя върху издадения комин - на стоманени въжета..
Ще я пусна като я направя Simple Smile

Поздрави момичета от един новак в темата.











и накря едно намигване Wink

# 294
  • Мнения: 796
Ема, поздравления и от мен! Много уютно местенце, направено с усет и вкус!

# 295
  • Мнения: 4 290
 Ема, чудесна си! Какво стана с колекцията от столове дото реставрира?

# 296
  • Мнения: 2 674
А аз знаете ли кое мисля, онзи комплект за трапезария от Виена, който беше излезнал много изгодно. Трябваше да се преобразява доколкото си спомням. Беше май със зелен плюш на седалките. Правилно ли помня?

# 297
  • Мнения: 481
Мда, както винаги Ема е истинска наслада за сетивата, прекрасна си   bouquet!

# 298
  • Мнения: 36
Ема,радвам  се и завиждам благородно на вкуса и уменията ти.А корнизите?Стари ли са?

# 299
  • Мнения: 6 295
Ема, браво! Много хубави снимки и интересна история! Направо ме уби как сте пробивали дупки в плочата, за да пуснете кабел (евала!!!!! Laughing), но си е струвало, понеже кътчето с масата веднага ми стана любимото. И лампата много ми харесва, и как си наредила картините, за столовете браво! (и как пък все ги надушваш такива сделки?), и завесите, и всички детайлчета зад дивана, които така умееш... хубава е дамаската. Simple Smile Кухничката е много сладка. Само на тази снимка се запецнах и ме осени прозрение, което ще ти споделя: според мен на мястото на бялото ратаново шкафче трябва един ден да сложиш друго. Да е горе-долу на същата височина, но да е двойно по-широко (близо до размера на стеничката) и да не е бяло, ами да е от някакво по-тъмничко дърво (коняк) или боядисано в хубав, наситен цвят (не пастелен). В този ракурс има нужда да се "счупи" малко бялото с нещо, което да фокусира и да придава интересност, значи нещо като 'фокал пойт' да се явява.
Карала съм водно колело на същото място във Велинград. Simple Smile Hug


Включвам се да покажа как се получи, като преместихме дивана към средата на стената. Допадна ми идеята на Барбабо за някаква библиотека на стената и сега да попитам-колко според вас трябва да е дълга тя- цялата стена ли да обхваща? Ако сложа подобна на показаната долу масичка/копирах си я от линковете на Барб/, тя в цвета на ТВ шкафа ли да бъде , а също и библиотеката какъв цвят да е според вас - като ТВ шкафа ли?
Слагам и снимки на фотьойли, как ви се струват като варианти?
http://prikachi.com/images/411/7486411F.jpg
Енигма, на мен показаните фотьойли много ми харесват. На вашия диван има ли начин да се сменят шарените възглавници със същия плат като основната дамаска и да се зашият capitoné по същия начин? (както и фотьойлите са с еднакви седалка и гръб)
Относно библиотеката според мен трябва да е възможно най-голяма по стената и да не е по-ниска от касата на вратата. Аз обичам бели библиотеки, харесва ми как изпъква пъстротата на книгите Simple Smile, но всякакви библиотеки могат да бъдат красиви, разбира се. Няма нужда всичките ти мебели да са в един цвят или само дърво. Даже е най-приятно и интересно, когато успееш да изкомбинираш различни текстури и цветове.

Общи условия

Активация на акаунт