Против Окръжна болница

  • 1 215
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Prosto sam ujasena ot tiq hora v okrajna bolnica Sofiq , zna4i parvo termina mi be6e na 23mai , otivam az
s kontrakcii na 16 ve4erta te mi se izsmqha i kazaha 4e s ni6to ne moga da gi vpe4atlq ne sam bila gotova za rajdane  i da sam si
hodela v ka6ti da spq imala sam vreme do termin , i plius tova nqmali mesta , ot tam v Mai4in dom me priemat i na 17 sutrinta si rodih , ama tiq v okrajna sa za darvo... sled tova onzi den se porqzah na staklo
4akah 4 4asa v spe6noto i uj me zalepiha , pribiram se v ka6ti i tq se otlepi ranata , na drugiq den otivam
i mi kazvat 4e 2 pat nqmalo da se zanimavat napravo vi savetvam mili hora ne hodete tam tova ne sa lekari a tapanari koito po cql den si piqt kafeto i ni6to ne var6at kato horata...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 529
Прието е да се пише на кирилица.
Аз лично съм  доволна от спешното отделение и специално от д-р Варадинова.
 
Вече 3 години съм сред живите,благодарение на тях.

# 2
  • Мнения: 4 500
Аз също имам лошо мнение за тях, но това, че аз съм нацелила некадърник, не значи, че всички са такива

# 3
  • Мнения: 19
Лошият късмет на един човек не значи, че нищо в болницата не струва. Аз съм лежала там, оперирали са ме, и с малкия сме ходили не знам колко пъти до спешното. И никакви оплаквания нямам. Не че го няма това, дето го има във всички болници - плащания на черно, тук-там някоя нелюбезна санитарка.. Но като цяло болницата не смятам, че е толкова черна.

# 4
  • Мнения: 2
аз просто казвам моето мнение - че са некадърници и това няма да се промени пък  от там нататък всеки преценява сам за себе си

Общи условия

Активация на акаунт